Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 26

Платна робота

Ціна: 250.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. Постать Г. Уеллса в зарубіжній літературі 5

1.1. Біографічні дані Г.Уеллса 5

1.2. Характерні риси творчості Г.Уеллса 7

РОЗДІЛ 2. Особливості наукової фантастики Г. Уеллса 12

2.1. Герберт Уеллс як феномен наукової фантастики 12

2.2. Фантастичний світ Г. Уеллса 16

ВИСНОВКИ 24

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 26

ВСТУП

Герберт Уеллс народився в сім'ї небагатого лондонського комерсанта. Його батько доволі рано загинув. Через це Герберт дуже рано почав працювати, щоб прогодувати родину. Бажання досягти матеріального успіху приводить його на навчання в університет. Талановитого юнака чекала блискуча кар'єра фізіолога. Проте Уеллс віддав перевагу літературі й почав писати художні твори.

Герберт Уеллс написав значну кількість романів (найвідоміші - «Машина часу», «Людина-невидимка», «Війна світів», «Перші люди на Місяці»), оповідань - загалом близько 110, а ще - наукових праць з хімії, біології, педагогіки - їх близько 500. Його творчі досягнення свідчать, що це була надзвичайно активна й різнобічна творча людина, яка вміла організовувати свій час і в усьому досягати відчутних результатів.

Герберт Уеллс увійшов у літературу як автор науково-фантастичних творів на соціальні теми. Захоплений у наукою, Уеллс розповідав про дивовижні пригоди, які можуть трапитись з людьми на Землі або й на інших планетах у близькому чи далекому майбутньому. Він широко використовував популярні на початку XX ст. наукові гіпотези. Крім того, Уеллс писав оповідання, які не спираються на науку, зате дають волю людській уяві та фантазіям. Це дає ефект зникнення межі, що відокремлює реальний світ та людське уявлення про нього.

Творчість Г. Уеллса справила великий вплив в розвитку світової наукової фантастики. Інтенсивний розвиток сучасної світової наукової фантастики робить вивчення творчості Г. Уеллса в сучасному літературознавстві завданням досить актуальною.

Поетика творів Уеллса аналізується у статті Динамова "Г. Уеллс" . Але тут дається лише поверхнева характеристика романів письменника, містяться загальні розмірковування про позиціях Р. Уеллса, про систему його соціальних поглядів.

І. Михальская в роботах "Деякі запитання теорії роману ранніх статтях й у листуванні Г. Уеллса" , "Концепція чоловіки й жанрові структури у творчості Г. Уеллса" порівнює ранні романи письменника з його пізньою утопією "Люди як боги", і навіть показує, який вплив справила наука на письменника та як це позначилося на його творчості.

А. Ф. Любимова у своїй книжці "Проблематика і поетика романів Г. Уеллса 1900-1940-х років" досліджує комплекс природничо-наукових, соціально-психологічних проблем, що порушуються у романах Г. Уеллса, частково приділяє увагу поетиці творів, різноманітним художнім прийомам, які письменник використовував у творах.

Очевидно, що питання своєрідності наукової фантастики у творах Герберта Уеллса ще не повністю розкрите і не є вичерпаним. Відповідно до вищезазначеного, сформулюємо цілі й завдання курсової роботи.

Мета - Визначити своєрідність у творчості Г. Уеллса.

Мета роботи обумовила постановку наступних завдань:

1. Проаналізувати постать Г. Уеллса у світовій літературі.

2. Розглянути біографічні дані і характерні риси у творчості Г. Уеллса.

3. З’ясувати особливості наукової фантастики Г. Уеллса.

4. Дослідити фантастичний світ Г. Уеллса.

Курсова робота складається з двох розділів. Перший розділ присвячений біографічним даним і характерним рисам творчості Герберта Уеллса. Другий розділ розглядає особливості наукової фантастики Г. Уеллса.

Закрити

Своєрідність наукової фантастики у творах Герберта Уеллса

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.