Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 28

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП   3

РОЗДІЛ І. В.ШЕКСПІР - ДРАМАТУРГ ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ   5

1.1. Основні віхи життєвого шляху та творчості В.Шекспіра   5

1.2. Вільям Шекспір – письменник-гуманіст   10

1.3. Образ Італії у творчості В.Шекспіра   13

РОЗДІЛ ІІ. БЕЗСМЕРТНІСТЬ ТРАГЕДІЇ В. ШЕКСПІРА «РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА»   15

2.1. «Ромео і Джульетта» — одна з перших трагедій В.Шекспіра    15

2.2. Ромео і Джульєтта як вічні гуманістичні образи    17

2.3. Художня особливість п’єси Шекспіра «Ромео і Джульєтта»    23

ВИСНОВКИ    27

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ    29

ВСТУП

Актуальність дослідження. Вільям Шекспір - яскравий представник епохи англійського Відродження, розквіт якого припадає на кінець XVI - початок XVII століття, коли в інших західноєвропейських країнах вже відбувався захід гуманізму.

Шекспір створив безсмертні твори, в яких людство ось вже протягом чотирьох століть знаходить найяскравіше втілення самих себе. Великий майстер розкриття характерів, Шекспір з незвичайною силою показав трагедії життя.

Шекспірові випало жити в чудовий час. Він був сучасником великої епохи в історії людства, що дістала назву Відродження. То була тривала смуга суспільного і духовного розвитку Європи, коли відбувалося ламання багатовікового феодального ладу і народження буржуазного. Ріст міст, виникнення грошового капіталу, розвиток товарного виробництва, утворення світового ринку, географічні відкриття - усе це руйнувало віковічні поняття. Був покладений кінець духовному пануванню церкви, з'явилися зачатки нової науки, почав формуватися новий світогляд.

Постать Шекспіра ось вже декілька століть привертає увагу учених, письменників, поетів, публіцистів. Зокрема, дослідженням творчості Шекспіра та його методів займалися: А. Анікст, Г. Брандес, С. А. Венгеров, М. І. Стороженко, Е. Гірр, А.Азімов, М. Барг, В.П. Комарова, Ю.Ф.Шведов, В.Шестаков, Дж.Вілмот та інші.

Існує величезна кількість наукових, художніх, науково-популярних творів про Вільяма Шекспіра, творчість якого є вершиною англійського Відродження і світової драматургії. Для нас Шекспір, який у своїх творах об'єктивно стверджував принцип рівності, моральної рівноцінності людей усіх станів, всіх рас і віросповідань, назавжди залишається автором безсмертних віршів, сонетів, поем, драм, комедій та трагедій.

Ми знаємо, що Вільям Шекспір - гарячий прихильник свободи почуттів молодого покоління, що бореться проти середньовічної, закостенілої тиранії батьків та їх застарілих поглядів та повчань. Саме тому легендарний автор, повний гарячого співчуття до своїх вічних героїв, що готові боротися за власне кохання, є популярним і сьогодні.

Актуальністю нашого дослідження є використання вічних образів, створених Шекспіром, безсмертність його трагедії сьогодні та важливість його творчості у наш час.

Об’єктом дослідження є п’єса В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

Предметом роботи є образ Італії в трагедії Шекспіра.

Метою дослідження є дослідити художні особливості відтворення великої краси справжнього кохання та розкрити образ Італії в трагедії Шекспіра «Ромео та Джульєтта».

Завдання:

1) розкрити особливості життя та творчого шляху В.Шекспіра;

2) виокремити образ Італії у творчості відомого драматурга;

3) розкрити суть та причини гуманістичної актуальності п’єси на основі характеристики образів юних закоханих.

При дослідженні теми в роботі було використано історико-літературний, описовий і герменевтичний метод.

Практичне значення дослідження полягає у розгляді течії гуманізму як літературного напряму епохи Відродження та подальше застосування знань про творчість Вільяма Шекспіра і його вічні гуманістичні образи у світовій літературі.

Закрити

Образ Італії в трагедії Шекспіра Ромео та Джульєтта

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.