Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 27

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ 1. Світове значення творчості Т.Г. Шевченка. 4

1.1. Вплив Т.Г. Шевченка на розвиток української мови та літератури. 5

1.2. Шевченко і образотворче мистецтво. 19

1.3. Роль Т.Г. Шевченка у становленні українського театру. 22

Розділ 2. Присудження Державних премій України імені Т.Г. Шевченка в галузі літератури і мистецтва. 23

Висновок. 24

Список використаної літератури. 27

Вступ

Проблема дослідження є надзвичайно актуальна в наш час розбудови української державності, прагнення дійти до витоків нашої ментальності, витоків культурного простору, визначення місця української культури у культурологічній картині світу. З’являються різні публікації, вони неоднозначні, а деякі навіть провокаційні.

Мета нашого аналізу полягає у з’ясуванні місця Шевченка в українській культурі і ролі в її розвитку. Творча спадщина Т. Г. Шевченка — геніального українського народ¬ного поета, художника, мислителя, революційного демократа — увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. Його безсмертні твори перекладено мовами народів багатьох країн світу. Інтерес до творчості Т. Г. Шевченка, до його сповненого героїзму життя зростає з кожним роком не тільки в Україні, а й далеко за межами нашої країни. Дедалі більше загострюється боротьба навколо творчої спадщини великого поета й художника.

Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох шевченкових рядків. Спробуємо з’ясувати, яку ж роль відіграв Т.Шевченко та його творчість у становленні та збагаченні української культури.

Закрити

Вплив Т.Г. Шевченка на становлення і розвиток української культури

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.