Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 41

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

Зміст 

Вступ. 3

1. Поняття про казку. 4

2. Композиційні принципи. 6

2.1 Принцип об'єктивно-логічної або асоціативної послідовності. 6

2.2 Принцип лінійної повторюваності. 8

2.3 Принцип зростаючої повторюваності. 11

3. Елементи композиційної структури. 16

3.1 Казка як монологічна розповідь. 18

3.2 Діалог – найважливіший чинник створення образу і сюжетної динаміки. 22

4. Казка як ціле. 26

5. Казка і обряд. 35

6. Казка і міф. 37

Висновок. 40

Література. 42

Вступ

Саме життя, тонка чутливість і спостережливість підказали нашим предкам найбільш оптимальну форму передачі знань від дорослих до дітей. Живий діалог, швидка, але неодмінно повторна зміна подій, динаміка розвитку сюжету і обов'язкова конкретність – ось головні особливості розповіді в казках. Виходить, дитяча аудиторія, специфіка її сприйняття вбільшості могли визначити суттєве навантаження і розвиток казки. Таким чином визначально домінюючою функцією літературних казок є дидактико – пізнавальна. Притаманна багатьом фольклорним жанрам естетично – розважальна функція на початковому етапі існування казок відігравала значну роль.

Про це свідчать і самі ранні писемні джерела. Наприклад, стародавньо індійський рукопис казок “Панчатантра”, який служив вихованню дітей високої касти.

В даній роботі метою є висвітлення поняття про казку, що таке казка. Розкрити композиційні принципи, а саме: принцип об'єктивно – логічної асоціативної послідовності; принцип лінійної повторюваності; принцип зростаючої повторюваності. Висвітлити елементи композиційної структури. Дати повний опис казки, ознайомити з її героями, визначити види казки.

Вивчення казок має перспективи, тому що і сьогодні вони живуть в народному середовищі, і є чудовими поетичними зразками, зберігши художньо – естетичне, дидактико – пізнавальне і виховне значення.

Закрити

Літературна казка та її вивчення в школі

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.