Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 33

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

План

Вступ. 3

1. Відродження нової якості в збірці „Срібної ночі”. 4

2. Відгуки про поета і його збірку „Срібної ночі”. 7

3. Мотивація віршів поета. 9

4. Вимоги до збірки. 12

5. Передмова Тичини про збірку. 21

6. Стаття праці Павла Тичини. 29

Висновок. 32

Література. 33

Вступ

Тема старості не належить до головних у поета. Зовсім ні. Вона вражає своїм трактуванням, сучасним етичним змістом. Коли життя повноквітне, коли воно перебуває у невпинному розвої, то всім чесним трудівникам, незалежно від віку, є місце під сонцем. В радянській країні не може бути ані зайвих, ані непотрібних.

Буржуазна преса в наші дні особливо настирливо про­пагує під різними парфумами теорію кількісного непоши­рення роду людського, дає рекомендації, як зменшити на­роджуваність, як позбутися старих віком. Ми ж дбаємо про столітніх, пишаємося швидким зростанням населення нашої країни. Ми за численність, за довголіття! Довголіття фізичне й інтелектуальне!

Цімотивинайвиразнішепроступаютьузбірціпоезій «Срібної ночі». Вона, як і все у Тичини, має цільний за­дум, завдяки чому сприймається як синтез великого жит­тєвого й мистецького досвіду. В ній знаходимо роздуми про значення праці, про поезію й науку як форми руху суспіль­ної свідомості, про молодість нашого суспільства.

Мова часом ведеться і про втрати друзів, близьких і талановитих. Такою є лірична поема «Срібної ночі», яка глибиною трагізму нагадує «Похорон друга», а судженнями про Всесвіт, про суть природи, людини нагадує іншу філо­софську поему — «В космічному оркестрі». Перед лицем смерті такі міркування видаються глибоко природними, за­кономірними. Поет прагне оглянути Всесвіт і людське життя зокрема найбільш узагальнено, з позицій діалектич­ного матеріалізму, глибоко усвідомлено.

Закрити

Збірка „Срібної ночі” Павла Тичини

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.