Організація подієвого туру на фестиваль Файне місто м.Тернопіль

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 58

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ 6

1.1 Сутність туристичного продукту 6

1.2. Особливості організації надання послуг в подієвому туризмі 15

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПОДІЄВОГО ТУРИЗМУ ТА ІСНУЮЧОЇ ПРОПОЗИЦІЇ 22

2.1 Ресурсний потенціал подієвого туризму 22

2.2 Аналіз конкурентного середовища в Україні 25

РОЗДІЛ 3. СТВОРЕННЯ КОНКУРЕТНОСПРОМОЖНОГО ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ 38

3.1 Програма подієвого туру 38

3.2 Ідеї та пропозиції щодо просування продукту на вітчизняний та міжнародний ринки туристсько-екскурсійних послуг 41

ВИСНОВКИ 49

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ДЖЕРЕЛ 52

ДОДАТКИ 54

ВСТУП

Вагомим напрямком розвитку регіонального внутрішнього туризму Тернопільської області є культурно-подієвий туризм, який сприяє інтеграції соціокультурного простору регіону, розвитку комунікативних процесів, формуванню принципів національної толерантності. Становлення туристичної індустрії вимагає пошуку та впровадження нових методів та форм використання туристичного потенціалу в процесі організації дозвілля туристів.

Відповідно до вимог сучасного туриста, соціально-культурне забезпечення туристичної діяльності у формі анімаційного супроводу набуває все більшого значення. На сьогодні анімація, як система організації дозвілля та відпочинку туристів, відіграє значну роль в розвитку туризму регіону, оскільки дозволяє підвищити рівень освітніх, розвиваючих та виховних можливостей туризму.

Сучасні тенденції розвитку туристичної індустрії характеризуються підвищеним попитом на культурно-розважальні та анімаційні послуги, що безпосередньо пов’язано з глобальними інтеграційними процесами, що охоплюють усі сфери життя суспільства.

Актуальність теми дослідження. Поява та розвиток на міжнародному ринку туристичних послуг такого виду туризму, як подієвий туризм, зумовили підвищення попиту серед споживачів на цей досить новий напрям в означеній галузі.

Подієвий туризм - молодий і надзвичайно цікавий напрям. Унікальні тури, які поєднують в собі традиційний відпочинок та участь у видовищних заходах планети або всередині країни, поступово завойовують все більшу популярність серед різних груп відпочиваючих.

Туристський продукт - одне з найважливіших ланок у діяльності будь-якого туристського підприємства, так як від його якості і привабливості залежить успіх компанії на ринку туристських послуг.

Основними елементами туристичного продукту є тур, додаткові туристично-екскурсійні послуги й туристичні товари, а їх сукупність спрямована на задоволення потреби туристів під час подорожей. Тому перед даною контрольною роботою була поставлена мета розглянути та розкрити поняття туристичного продукту та його складових елементів.

Практичне значення актуальності теми полягає в тому, що кожного року кількість подієвих турів зростає і виникає необхідність у створенні модернізованої інфраструктури та вивченні туристичного попиту на подієвий туризм. Це стимулює туристичні підприємства до підготовки спеціалістів для взаємодії із споживачами під час проведення заходів та залученні грошових коштів для просування, реалізації та розвитку event-турів.

Об’єктом дослідження є організація подієвого туру та розробка його програми на міжнародний музичний фестиваль “Файне місто” м.Тернопіль.

Фестиваль завжди вражає відмінним поєднанням якісної музики та фестивального емоційного заряду: 9 іноземних команд; 4 сцени; 60 км2простору для розваг.

Фестиваль “Файне Місто” - це територія вільних людей, де кожен зможе, залишивши буденні проблеми, відчути енергію свободи і шалений драйв життя.

Предметом дослідження є програма туру на фестиваль в м. Тернополі “Файне Місто”, яка включає трансфер туристів до місця події, поселення до готелю та організацію оглядового екскурсійного туру по Тернополю.

Метою дослідження є вивчення особливостей організації надання послуг в подієвому туризмі, а також розробка програми туру, з поєднання екскурсійного обслуговування та вільного часу туристів.

Конкурентоспроможність туру досягається за рахунок порівняно невеликої його вартості при максимальній насиченості екскурсіями і якісним сервісом.

Для реалізації зазначеної мети необхідно вирішити такі завдання:

1) обґрунтувати поняття туристичного продукту, розкрити його зміст, особливості та структуру;

2) вивчити особливості організації надання послуг в подієвому туризмі;

3) ознайомитися із ресурсним потенціалом подієвого туризму;

4) здійснити аналіз конкурентного туристичного середовища в Україні;

5) розробити програму подієвого туру;

6) обґрунтувати ідеї та пропозиції щодо реалізації поставленої мети.

Інформаційною базою слугували праці Андрушківа Б.М. [1], Городиського Ю. [4], Григоращука І. [5] , Романків І.Я. [8] та ін..

Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові концепції та теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених в туристичній галузі, закони України, літературні та періодичні видання.

Структурно курсова робота складається із вступу, 3 розділів, висновків, списку використаної літератури та джерел і додатків; містить 55 сторінок тексту, 2 рисунки, 1 таблицю, 5 додатків.

Список джерел налічує 14 найменувань літератури, із них 5 електронних публікацій. 

Закрити

Організація подієвого туру на фестиваль Файне місто м.Тернопіль

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.