Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 40

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ І. СТАНОВИЩЕ МОЛОДІ В УКРАЇНІ 5

1.1. Поняття «молоді». 5

1.2. Становище молоді в основних сферах життєдіяльності 8

1.3. Важливі соціальні проблеми молоді 15

РОЗДІЛ 2. ЗАСОБИ ПРОФІЛАКТИКИ НЕГАТИВНИХ ЯВИЩ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ 19

2.1. Соціальні передумови дезадаптації молодого покоління. 19

2.2. Методи профілактики девіантної поведінки в молодіжному середовищі 27

ВИСНОВКИ.. 38

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА.. 40

ВСТУП

Актуальність обраної теми полягає в тому, що в кризових умовах більш за все піддані руйнуванню ідеалів, загостренню нігілізму, апатії молодь тому що система цінностей рухлива, світогляд не сталий, що приводить до втрати морального і духовного здоров'я нації. Для того, щоб надати допомогу молоді потрібні знання основних тенденцій розвитку молодіжної культури, психологічних особливостей і т.д. Соціологія молоді вивчає молодь як соціальну спільність, особливості її соціалізації, виховання, процес соціальної наступності й успадкування молоддю знань і досвіду старших поколінь, особливостей способу життя, формування життєвих планів, ціннісних орієнтацій, виконання соціальних ролей. Ці знання необхідні соціальним працівникам для того щоб ефективно будувати свою роботу.

Країна, у якій не піклуються про дітей і молодь не має майбутнього. І якщо найближчим часом не відбудеться істотних змін, ми приречені на вимирання.

Молодь - це соціально-демографічна група, що переживає період становлення соціальної зрілості, адаптації до дорослого світу і майбутніх змін.

Молодь має рухливі границі свого віку, вони залежать від соціально-економічного розвитку суспільства, рівня культури, умов життя.

Нижня вікова границя визначається тим, що з 14 років настає фізична зрілість і людина може займатися трудовою діяльністю. Верхня границя визначається досягненням економічної самостійності, професійної й особистої стабільності ( створення родини, народження дітей).

У цей період людина проживає важливий етап сімейної і позасімейної соціалізації.

Молоде покоління здебільшого виявилося без надійних соціальних орієнтирів. Руйнування традиційних форм соціалізації, заснованої на соціальній зумовленості життєвого шляху, з одного боку, підвищило особисту відповідальність молодих людей за свою долю, поставивши їх перед необхідністю вибору, з іншого боку - знайшло неготовність більшості з них включитися в нові суспільні відносини. Вибір життєвого шляху став визначатися не здібностями й інтересами молодої людини, а конкретними обставинами.

На жаль, існуючі економічні і соціальні програми практично не враховують специфічну соціальну позицію молодого покоління в процесі суспільного розвитку. У зв'язку з цим необхідно підсилити увагу до соціальних проблем молоді, визначенню засобів, форм, методів і критеріїв роботи з молодим поколінням.

Мета написання роботи полягає в дослідженні сучасних прогресивних методів соціальної роботи з молоддю.

Закрити

Засоби профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.