Вплив шкідливих звичок на здоров’я і психіку людини

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 32

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ І. ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я І ПСИХІКУ ЛЮДИНИ   4

1.1. Тютюнопаління. 4

1.2. Алкоголізм. 7

1.3. Токсикоманії і наркоманії 10

РОЗДІЛ ІІ. РЕАБІЛІТАЦІЯ НАРКОХВОРИХ.. 13

2.1. Статистичні дані наркологічної служби по Рівненській області 13

2.2. СНІД , як наслідок наркоманії 17

2.3. Реабілітація наркоманів. 17

РОЗДІЛ ІІІ. РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ.. 20

3.1. Методи дослідження підлітків, що вживають психоактивні речовини. 20

3.2. Проведення досліджень. 21

3.3. Обговорення результатів дослідження. 27

ВИСНОВОК.. 29

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ.. 30

ВСТУП

Важливою темою в наш час є “Вплив шкідливих звичок на здоров’я і психіку людини”. Адже саме молодь піддається шкідливому впливу навколишнього середовища. Наслідки цього впливу – тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія та СНІД.

Узагальнюючи, можна сказати, що під впливом конкретних умов згубну звичку може мати будь-яка людина. Цю звичку можуть викликати різні причини, в будь-якому випадку вони індивідуальні.

Іноді в цьому винний вплив групи ровесників, в якій одурманення визначає належність індивідума до групи. В інших випадках це результат пануючої в даному молодіжному світогляді моди на вживання наркотиків чи поява інтересу, цікавості підлітка до відчуттів, які викликають заборонені наркотики чи алкоголь. Причиною пристрасті до цих “дурманів” можуть бути також різні проблеми молодої людини, пов’язані з сім’єю, школою чи наприклад, з нещасливим коханням. Нарешті, таким фактором можуть стати побутові проблеми життя, часто глибоко сприйняті людиною, особливо у підлітковому віці. Чому ж одна людина піддається спокусі, а інша – ні, хоча на обох діє один і той же зовнішній фактор? Вирішальними тут виявляються типологічні особливості характеру людини (точніше – індивідуальність). Деякі типи особистості виявляються більш піддатливими до впливу несприятливих факторів. Цими ж причинами пояснюється, наприклад, те, що, із двох братів, що живуть в однакових умовах, один може стати наркоманом, а інший – спортсменом.

Прагнення отримати задоволення, позбутися емоційного дискомфорту та відійти від вирішення реальних життєвих проблем повсякдення – ось основні фактори ризику серед молоді. Щоб уникнути всіх цих проблем деякі люди палять тютюн, вживають алкогольні напої та наркотичні й токсичні речовини.

Закрити

Вплив шкідливих звичок на здоров’я і психіку людини

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.