Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 32

Платна робота

Ціна: 250.00грн.

Замовити роботу

Зміст

Вступ 3

Розділ 1. Економічна злочинність: кримінологічна характеристика 5

1.1. Поняття та ознаки економічної злочинності 5

1.2. Сучасний стан економічної злочинності: особливості якісного характеру 9

1.3. Кримінологічна характеристика особи економічних злочинців 14

1.4. Аналіз основних причин економічної злочинності 17

Розділ 2. Деякі аспекти попередження економічних злочинів 22

2.1. Проблемні питання попередження економічних злочинів 22

2.2. Основні напрямки попередження злочинів у сфері економіки 25

Висновки 30

Використана література 32

Вступ

В умовах формування ринку в країнах з перехідною економікою на тлі економічної кризи, що зберігається, відбувається зрощування законної і кримінальної економічної діяльності. Функціонування економіки є сполученням здорових продуктивних органів і елементів економічної системи та паразитуючих на кожнім з них формоутворень кримінального середовища. Криміналізація охоплює всі сфери діяльності і напрями реформування та управління економікою. Криза економіки в цілому та її кримінальні прояви взаємно підсилюють і збільшують негативні наслідки та загрози для економічної безпеки і національної безпеки в цілому.

На жаль, криміналізація економіки є серед основних загроз економічній безпеці України. Так, до найбільш небезпечних напрямів криміналізації економічної діяльності в Україні можна віднести: злочини у сфері кредитно-фінансових відносин і банківської діяльності; злочини на ринку цінних паперів; злочини в зовнішньоекономічній діяльності; злочини у сфері споживчого ринку; злочини у сфері приватизації майна; податкові злочини. Так, з використанням кредитно-фінансового сектора та банківської системи скоюються небезпечні злочини, які завдають значної шкоди державі, суспільству, підривають економічну безпеку.

Тому на сьогодні перед дослідниками різних галузей постає важливе завдання всебічного аналізу злочинності у сфері економічної діяльності. Потреба в дослідженні даного явища набула гострого характеру, оскільки економічній злочинності притаманні особливі якості та особливий характер, тому що вона перетворилася у фактор, який не тільки дестабілізує життя суспільства, негативно впливає на його інститути, а є серйозною загрозою економічній безпеці держави.

Мета роботи полягає у дослідженні економічної злочинності в Україні, зокрема, у вивченні поняття, ознак та особливостей економічної злочинності, виявленні причин її виникнення, характеристиці особи економічних злочинців, а також в аналізі проблем попередження економічних злочинів.

Закрити

Злочинність в сфері економіки

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.