Діяльність підрозділів міліції особливого призначення БЕРКУТ

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 29

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ І ЗАВДАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "БЕРКУТ", ПРАВОВА ОСНОВА ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ 5

1.1. Правова основа діяльності підрозділів особливого призначення "Беркут". 5

1.2. Завдання та функції спецпідрозділу "Беркут". 6

РОЗДІЛ ІІ ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ПІДРОЗДІЛІ МІЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ"БЕРКУТ". 9

РОЗДІЛ ІІІ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ЯК ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ.. 13

3.1. Проведення спеціальних операцій з розшуку і затримання озброєних злочинців, які становлять підвищену суспільну небезпеку. 13

3.2. Проведення спеціальних операцій із затримання озброєних злочинців у житлових приміщеннях. 16

3.3. Проведення спеціальних операцій із затримання злочинців у лісопарковій зоні 19

3.4. Тактичні дії особового складу підрозділу міліції особливого призначення "Беркут" при припиненні масових безпорядків. 21

3.5. Проведення спеціальних операцій із затримання злочинців у автотранспортних засобах, а також у вагоні потягу. 23

ВИСНОВКИ.. 27

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.. 29

ВСТУП

Підрозділ міліції особливого призначення "Беркут" є високомобільним спеціальним підрозділом, створеним для забезпечення правопорядку під час проведення загальнодержавних, резонансних громадсько-політичних, спортивно-видовищних, культурно-масових, релігійних заходів, припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень, проведення спеціальних операцій по затриманню озброєних злочинців, ліквідації аварій, стихійних лих, а також здійснення фізичної охорони службових осіб та окремих громадян.

Перші спецпідрозділи в Україні були сформовані гетьманом П.Скоропадським. До них відносилися Гетьманський конвой, особиста Охоронна команда Гетьмана та ін. Вказані формування забезпечували охорону гетьмана, членів його сім'ї та вищого керівництва Української Держави. Вони також проводили операції по знешкодженню повстанських загонів, підпільних організацій та інших озброєних груп противників гетьманату.

З отриманням незалежності Українська держава також приступила до формування підрозділів спеціального призначення. У структурі Збройних Сил України діють підпорядковані Головному розвідувальному управлінню розвідувальні підрозділи, роти та батальйони. У складі СБУ зберігся спецпідрозділ "Альфа", завданням якого є боротьба з тероризмом.

Цілий ряд підрозділів спеціального призначення створено в системі МВС України. 1989 року було утворено загони міліції особливого призначення (ЗМОП), які згідно з наказом МВС України №1 від 16 січня 1992 року були реорганізовані в підрозділи міліції швидкого реагування "Беркут" для боротьби з організованими злочинними формуваннями та охорони громадського порядку. Наказом МВС України №529 від 18.05.2004 року вказані спецпідрозділи МВС України реорганізовані у підрозділи міліції особливого призначення. Їх основне завдання - проведення спецоперацій по знешкодженню озброєних злочинців, звільнення заручників, боротьба з тероризмом та ін.

Для боротьби з організованою злочинністю в системі ГУБОЗ МВС України сформовано підрозділи спеціального призначення "Сокіл". Вони також використовуються у складі штурмових груп під час проведення спеціальних операцій із затримання озброєних злочинців. Підрозділи "Беркут", "Грифон" і "Сокіл" мають досвід дій в екстремальних умовах, неодноразово залучалися для проведення операцій із знешкодження озброєних злочинців, неодноразово направлялися керівництвом МВС України в райони зі складною оперативною обстановкою. Добру підготовку має особовий склад спецпідрозділів "Титан" Департаменту Державної служби охорони при МВС України, який теж може використовуватися у спеціальних операціях. В системі ГУБОЗ МВС України діє спецпідрозділ "Скорпіон", який займається збиранням інформації стосовно озброєних злочинних груп, зокрема терористичних. Мобільним спецпідрозділом Департаменту Державної автомобільної інспекції є загін "Кобра".

2003 року у відповідності до вимог наказу МВС України №1390 спеціальні підрозділи міліції для забезпечення безпеки працівників суду, правоохоронних органів, осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві були реорганізовані в спеціальні підрозділи судової міліції "Грифон". На працівників цього підрозділу покладено завдання забезпечення порядку в судах, виконання функцій щодо захисту суддів, забезпечення безпеки учасників судового процесу, охорони приміщень судів та ін.

Закрити

Діяльність підрозділів міліції особливого призначення БЕРКУТ

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.