Громадянське суспільство та проблеми його встановлення в Україні

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 26

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

Зміст 

Вступ. 3

1. Правовий вимір соціальної держави і громадянського суспільства. 4

2. Соціальний вимір правової держави і громадянського суспільства. 10

3. Концептуальні засади інклюзивної освіти в Україні 15

Висновки. 23

Література. 27

Вступ

В загальносвітовій історії процес розбудови громадянського суспільства і відповідної йому правової держави надзвичайно складний і тривалий, особливо тоді, коли відбуваються з відхиленням від природно-історичних процесів, пов'язані з виникненням різного роду тоталітарних режимів, подолання наслідків яких потребує багато часу і спільних зусиль всього суспільства.

Становлення громадянського суспільства в Україні розпочалося зі здобуттям нею державної незалежності в надзвичайно складних умовах пост-тоталітарного періоду. Складність завдань і проблем полягає не лише в подоланні кризових явищ, що охопили політичну і особливо економічну сфери, а в необхідності, що найважливіше і найважче, зміни менталітету суспільної та індивідуальної свідомості, подолання патерналізму, що формувалися десятиріччями під згубним впливом тоталітарного режиму, формуванні вільної особи з високою політичною, економічною і правовою культурою, яка усвідомлює свою цінність і гідність.

На конституційному рівні має бути закладена якісно нова модель правової організації життя людини і суспільства, відповідно до якої державний і суспільний механізм спрямовується на здійснення і захист прав і свобод людини, забезпечення рівних можливостей для всіх людей. Всі політичні, економічні, соціальні і культурні права людини мають знайти своє відбиття у відповідних інститутах громадянського суспільства, таких, як власність, свобода підприємництва, сім'я, освіта, наука і культура, громадські об'єднання, свобода інформації та інших.

Закрити

Громадянське суспільство та проблеми його встановлення в Україні

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.