Весільна зачіска з елементом плетіння і локонами. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 41

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

РОЗДІЛ І. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 3

1. Вступ. Правила вибору зачіски 3

2. Організація робочого місця 7

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 10

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 11

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 15

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні даної роботи 17

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 19

8. Зображення даної моделі 22

РОЗДІЛ 2. ІНСТРУКЦІЙНА КАРТКА ПО ВИКОНАННЮ РОБОТИ 23

РОЗДІЛ 3. ВИКОНАННЯ МАКІЯЖУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 24

1. Правила вибору макіяжу та особливості його виконання 24

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання даної роботи 26

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи 29

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 33

5. Техніка безпеки при виконанні макіяжу 35

6. Зображення моделі з виконаним макіяжем 36

РОЗДІЛ 4. СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ В ДАНІЙ ГАЛУЗІ 37

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 42

1. Вступ. Правила вибору зачіски

Шикарне плаття нареченої, весільний букет, бездоганний макіяж і манікюр – все це незмінні атрибути нареченої. Але є ще один важливий момент у зовнішності нареченої – це її зачіска.

Весільна зачіска нареченої - це частина образу нареченої. Завдяки їй наречена може кардинально змінити свій образ, і зробити акцент на якусь дрібницю зі свого антуражу. Весільна зачіска нареченої також важлива, як і весільна сукня, весільний букет, як весільний макіяж або весільний торт. На сьогоднішній день спостерігається тенденція, у відмові від важких конструкцій та складних скульптур на голові нареченої, така весільна зачіска нареченої відійшла на задній план. Простота і природність - ось головний пік популярності.

Складні конструкції можуть використовувати ті наречені, які готують особливий образ, незвичайний. Сама весільна зачіска залежить від довжини вашого волосся, якщо волосся коротке, то тут потрібно спробувати елегантну зачіску і зробити акцент на весільному макіяжі. Але якщо наречена володарка красивого, пишного і довгого волосся, то в цьому випадку, перукар повинен проявити свою фантазію. Як варіант, можна спробувати зробити веселі кучерики з красивою сріблястою шпилькою, або просто спробувати бути природною - з розпущеним волоссям.

Але в будь-якому випадку, весільна зачіскаповинна підходити до обличчя нареченої, і відповідати весільному образу. Весільна зачіска нареченої ні в якому разі, не повинна бути вульгарною. Волосся будь-якої довжини можна завжди красиво укласти і підібрати нареченій індивідуальний, неповторний весільний образ. Але якщо ви все своє життя мріяли про справжнє, казкове весілля, то довжина вашого волосся не повинна бути менше, ніж 10 см. Лише за цієї умови, перукар може проявити свою фантазію. Весільна зачіска нареченої виконується за допомогою спеціальних перукарських приладів, і, звичайно ж, за допомогою шиньйонів, які підбирає майстер, щоб збільшити об'єм, якщо є така необхідність. Але, існує одне але, якщо ви плануєте вінчання, то тут варто задуматися про більш офіційну і просту весільну зачіску. Традиційна природна есільна зачіска зробить, в будь-якому випадку, наречену дуже ефектною.

Величезною популярністю сьогодні користуються плетіння. Причому вони можуть бути якими завгодно, залежно від довжини волосся. У будь-якому випадку така зачіска не залишиться непоміченою. На плетіння з кіс надягають різні доповнення, у вигляді квітів, стрічок, стразів і іншого.

Зачіски з плетінням дуже популярні, причому вони можуть бути виконані, як із складних плетінь, так і з простих всіма улюблених кіс. Якщо ви виберете другий варіант потрібно трохи розпустити косу, щоб вона не виглядала нудно. На сьогоднішній день з кіс роблять справжні шедеври, які часом нагадують складні будови. А якщо похвалитися густою шевелюрою ви не можете, можна використовувати накладні пасма.

Фахівці рекомендують звертатися за такою зачіскою тільки до справжніх професіоналів своєї справи, у яких буде достатньо терпіння і досвіду у виконанні подібної кропіткої роботи.

Прикраси для весільної зачіски нареченої - в цьому випадку можна підключати свою фантазію. Для весілля, багато наречених використовують всілякі шпильки, камені, шпильки, віночки з квітів. Сама остання світова тенденція - це використання віночків або аксесуарів у весільну зачіску з живих квітів.

Весільні зачіски з квітів зроблять наречену індивідуальною, і змусять звернути на себе увагу. Але не підходьте до створення свого весільного образу самостійно, перед тим як прийняти важливе рішення, порадьтеся з майстром. Подумайте, чи точно підходить до вашого весільного плаття такого роду прикраси. Якщо ви хочете замовити вінок або квіткову композицію, то потрібно подбати раніше, так як всі живі квіти для весільної зачіски слід замовляти як мінімум за 2 дні до святкування. Живі квіти з весільну зачіску можна замовити у того ж флориста, який буде робити вам весільний букет або прикрашати банкетний зал.

Але якщо ви все ж не бажаєте, цілий день поправляти випадаючі локони, і поправляти скульптуру на голові, то прекрасним варіантом буде зробити на весілля класичну весільну зачіску. Але перед весіллям, наречена повинна обов'язково прийти в салон для пробної весільної зачіски. Будь-то легка або складна весільна зачіска, але вона повинна бути незмінною на голові цілий день весілля. Зробивши пробну зачіску, ви переконаєтеся, що цілий день ви зможете з нею ходити, і точно будете впевнені, що в цей день весільна зачіска не зіпсує вам настрою.

Усі компоненти та композиційні засоби підпорядковані при­значенню зачіски. З цього слідує, що практичне призначення зачіски повинно бути і змістом її форми. Фантазійна зачіска недо­речна на роботі або спортмайданчику, а довге розпущене волосся неприпустиме на прийомі офіційного характеру;

У зачісці присутній композиційний центр, який здебільшого трактується як місце зосередження основних, важливих зв'язків між елементами. Він може розташовуватись на будь-якій частині голови і не збігатися з геометричним центром або віссю симетрії.

Усі частини, компоненти співвідносяться між собою, а також з обличчям і фігурою людини. Цей закон базується на масштаб­ності, тобто відношенні величини форми зачіски до величини голови, деталей обличчя, фігури людини. Масштабність має прямий зв'язок із кольором і фактурою. Зачіска зі світлого волосся здається дещо більшою, ніж з темного.

Форма - це загальний контур зачіски, видимий під будь-яким кутом зору. Вона тривимірна і змінюється залежно від кута зору. Форма зачіски за виглядом нагадує кулю.

Колір в зачісці суттєво впливає на зовнішній вигляд форми зачіски. Зачіска виконана на волоссі натурального русого кольору. Лінії в даній зачісці направлені назад, тобто дана зачіска має зворотний тип.

Пропорції в зачісці дотримані, зачіска відповідає фігурі моделі та розміру голови. Зачіска є симетричною, тобто елементи розташовані однаково.

Наостанок хочеться зазначити, що ні в якому разі не варто сліпо гнатися за модними тенденціями, найкраще спочатку розібратися чи буде вам до лиця та чи інша зачіска. Весілля - це настільки урочистий захід, що маленька помилка може зіпсувати все весілля в цілому, особливо якщо мова йде про образ нареченої. Врахуйте рекомендації, як своїх близьких людей, так і досвідчених фахівців в даному напрямку, які допоможуть точно підібрати ту зачіску, яка підійде саме вам.

Наша модель молода дівчина, яка має видовжене обличчя. Не має видимих дефектів обличчя та фігури, які потрібно коригувати за допомогою зачіски.

Закрити

Весільна зачіска з елементом плетіння і локонами. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.