Видовищна зачіска Мисливиця. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 43

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1 ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 6

1.1 Організація робочого місця 6

1.2 Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 8

1.3 Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 14

1.4 Опис технологічного процесу виконання роботи 16

1.5 Техніка безпеки при виконанні даної роботи 20

1.6 Інструкційна картка по виконанню роботи. Зображення даної роботи 22

РОЗДІЛ 2 ВИКОНАННЯ МАКІЯЖУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 23

2.1 Правила вибору макіяжу та особливості його виконання 23

2.2 Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання даної роботи 25

2.3 Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи 29

2.4 Опис технологічного процесу виконання роботи 34

2.5 Техніка безпеки при виконанні макіяжу 36

2.6. Зображення моделі з виконаним макіяжем 38

РОЗДІЛ 3 СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ В ДАНІЙ ГАЛУЗІ 39

ВИСНОВКИ 41

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 43

ВСТУП

Протягом останніх років в Україні спостерігається піднесення перукарського мистецтва. У великих містах провідні стилісти, модельєри-перукарі відкривають свої салони. У великих містах - Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших відкриваються школи, де готують спеціалістів перукарського мистецтва за авторськими системами.

З’являються нові техніки колорування, мелірування волосся, балаяж. Фарбування волосся за методом колорування та стрижки, оформлені з динамічною легкістю філірування, стали справжнім вибухом у моді.

Зачіски з довгого волосся набувають природного вигляду. Навіть накручене на бігуді волосся потребує мінімальної укладки.

Відчувається повна свобода стилів, напрямів, смаків. Яка мода очікується у майбутньому? Один із кращих перукарів світу француз Жак Дессанж, власник сотень салонів-перукарень у всьому світі, вважає, що нині моди на зачіски не існує, багато що залежить від стилю життя і характеру людини. Кожен носить те, що йому подобається. Отже, майбутні перукарі мають бути готові запропонувати клієнтові все, що йому буде до вподоби, а для цього треба добре знати історію перукарського мистецтва, вивчати її, збирати відомості про майстрів та їхні творчі знахідки і разом із тим шукати свій стиль та напрям у перукарському мистецтві. Тільки за цієї умови зможуть проявитися власна творча індивідуальність і самобутність майстра.

Розмаїття стилів, довжини волосся, кольору дає можливість виявити індивідуальність. Головні вимоги до зачісок — це доглянутий вигляд волосся. В минуле відішли плоскі зачіски, відроджується об'єм. У стрижках немає ідеальної симетрії. Волосся повинне чітко структуруватися. Головне — це блиск здорового волосся.

Доречно згадати і про повторюваність модних мотивів, тобто про періодичне повернення старих стилів, форм, ідей або деяких деталей, характерних для минулих часів. Повертаються старі форми завжди в новій якості, це залежить від нових умов та сучасного стилю життя.

Проектуючи фантазійні зачіски, стиліст повинен постійно слідкувати за динамікою розвитку моди, вивчати процеси, що відбуваються в ній. Він повинен вміти побачити, нові тенденції, які в майбутньому можуть бути актуальними.

Фантазійна зачіска – це зачіска яка створюється для споглядання, а не для споживання, вона має яскраво-виражену характерність.

Сучасний модний образ на основі фантазійної зачіски повинен розкривати художній образ, мати гостро виражену характерність та захоплювати глядача, викликаючи яскраві враження, створюючи незабутні відчуття, які людина переживає при спогляданні творів мистецтва.

При проектуванні фантазійної зачіски стиліст має можливість самовиразитись, розкрити свій творчий потенціал, відтворити своє відношення до світу, свій світогляд та художній смак. Працюючи над такими зачісками дизайнер постійно шукає нове та оригінальне, експериментує з формою, фактурою, кольорами, при цьому можливо зовсім не враховувати такі вимоги до зачіски, як практичність, зручність.

Стиліст зачіски – головна фігура у створенні нової моди на зачіски. Він здатен реалізовувати загальні ідеї у конкретних образах. Інтуїція, відчуття кольору і форми, розуміння ритму і композиції в цілому, методи моделювання, смак – усе це дозволяє йому відобразити в зачісці ідеї сучасної моди.

При проектуванні фантазійних моделей зачісок стиліст майже не використовує традиційні стилі у чистому вигляді. Найчастіше у сучасних фантазійних зачісках спостерігається змішування стилів. Це явище називають – еклектикою.

Еклектика – це поєднання різносортних поглядів, точок зору, теорій і ідейних спрямувань. Еклектизм, як напрям у розробці нових зачісок – це поєднання різних стилів, їх елементів та деталей. Еклектичність останнім часом стала модною тенденцією у одязі та зачісках. Поєднувати те, що традиційно не поєднувалось стало улюбленим прийомом сучасних дизайнерів.

Сучасні стилі переплітаються, запозичають один у одного деталі. В наш час з’являються нові стилі, але майже всі вони базуються на основних чотирьох стилях. Мода вже не є диктатором, вона пропонує експериментувати зі стилями і напрямками, що відкриває безмежні творчі можливості у проектуванні фантазійних моделей зачісок.

Закрити

Видовищна зачіска Мисливиця. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.