Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 32

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ПЛАН

Розділ 1. Виконання зачіски. 2

1. Вступ. Правила вибору зачіски 2

2. Організація робочого місця. 4

3. Опис технологічного процесу виконання роботи. 7

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи. 8

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. 9

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи. 11

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 12

Розділ 2. Інструкційна картка по виконанню роботи. 13

Розділ 3. Виконання гігієнічного та декоративного манікюру у відповідності до створеного образу. 17

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 17

2. Інструменти та приладдя,що необхідні для виконання роботи. 19

3. Матеріали,що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. 21

4. Опис технологічного процесу виконання роботи. 22

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 24

6. Зображення(кольорова фотографія 20х30)даної роботи 25

Розділ 4.Сучасні досягнення в даній галузі (додаткова інформація) 26

Рекомендована література 32

1. Вступ. Правила вибору зачіски

Зачіска - це стрижене певним фасоном, укладене в певну форму і прикрашене різними засобами волосся.

На вибір моєї зачіски впливали такі фактори як:

- фізіологічні фактори моєї клієнтки(форма обличчя, форми шиї, лоба, носа, вух, тип фігури, властивості волосся, їхній колір та якість);

- вік;

- напрям моди;

- характер моєї клієнтки;

- призначення зачіски;

В основі будь-якої зачіски лежить стрижка. Якісна зачіска відзначається якістю стрижки, але це ще не все. Далі волоссю надають певну форму і прикрашають. Попереднє фарбування і хімічна завивка - це лише надання волоссю кольору і форми, створення основи для зачіски. В поняття зачіски входять також і всі декоративні прикраси що використовуються.Вибір моєї зачіски виконувався у такій послідовності: спочатку я підібрала собі модель з овальною формою обличчя. До такого типу обличчя підходять зачіски у будь-якому стилі. У моєї моделі доволі красива, витончена шия,лоб нормальної форми,ніс не великий і не малий,вуха не стирчать отже можна їх відкривати. Фігура у моєї моделі відповідає типу моєї зачіски. Волосся темне, профарбоване, довге, пряме, легко піддається обробці. За призначенням зачіски бувають: побутові та видовищні. Побутові - це зачіски, що використовуються в побуті, свого роду комерційні зачіски, такі що продаються, користуються попитом. Побутові діляться на: повсякденні та вечірні(святкові). Видовищні – це зачіски, призначені для загального огляду, тобто їх виконують на показ.Конкурсні зачіски та дипломні проекти можуть виконуватись в залежності від умов конкурсу чи дипломної роботи. Основні вимоги до виконання роботи: такі зачіски повинні бути авторськими, модельними по суті, тобто являти собою новий по виду, формі, силуету, деталей оформлення чи іншими якостями, відображати творчий підхід, естетичний смак і фантазію майстра, мати бездоганну якість виконання. Бути модельними, мати художній зміст. Можуть бути експериментальними, мати екстремальну форму на вигляд, несподівані лінії, сполучення кольорів, технік та деталей. Одяг підбирається під зачіску, відходить на другий план, але разом з макіяжем та манікюром гармонійно поєднується з зачіскою, створюють так званий єдиний образ.

Стиль є одним із головних елементів іміджу людини. Стиль - це те, що ми запам`ятовуємо в першу чергу. Стильними можна назвати лише такий ансамбль(поєднання всіх складових образу), всі компоненти якого - зачіска, макіяж, одяг, взуття, аксесуари - знаходяться в служінні одній ідеї. Це узгодженість всіх деталей ансамблю, що гармонують один з одним.

Найчастіше виділяють 4 основні стилі:

- класичний

- романтичний

- спортивний

- авангардний

Для своєї роботи я вибрала романтичний стиль. Різні зачіски романтичного стилю допомагають забути про ламке і тьмяне волосся,вони надають ідеї щодо поліпшення зовнішнього вигляду,виділяючи при цьому самі симпатичні риси обличчя.Це стиль простих обрисів,обмеженої кількості деталей,відсутність надмірного декору.Мій образ має створювати враження стриманості,елегантності.Романтичний стиль тісно пов”язаний з класичним стилем.Тут застосовується легкі лінії та гармонійне поєднання кольорів.

Закрити

Вечірня зачіска з хвилями та прикрасами

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.