Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 27

Платна робота

Ціна: 250.00грн.

Замовити роботу

План

Вступ. 3

Розділ І. Предмет трудового навчання у системі інших предметів початкової школи. 4

Розділ ІІ. Проектування макету. 10

Розділ ІІІ. Композиції у техніці макетування. 14

3.2 Об'ємна композиція. 16

3.3 Об'єкт і простір. 19

3.4 Колір в макетування. 20

Розділ ІV. Матеріали для проектування макету. 23

Висновок. 26

Список літератури. 27

Вступ

Створення макету, напевно, найбільш цікавий і творчий процес. Побачивши зображення майбутньої будівлі, масиву або парку в мініатюрі ви зможете набагато чітко уявити, яким воно стане, коли буде зведене. А макет будинку виконується до найдрібнішої деталі. Згодом він може прикрасити вашу вітальню або порадувати дитяти. Виготовлення макетів вимагає максимальної точності. Цей процес не менш відповідальний, ніж само будівництво. Наочне і просторове моделювання або макетування стимулює творчу думку і викликає нові ідеї. Архітектурні макети робляться з іншого матеріалу, чим натурний об'єкт, вони імітують лише деякі властивості оригінала і тому якісно від нього відрізняються. В основному за допомогою цих макетів відображують просторові, рідше пластичні особливості об'єктів в певному масштабі.

Макетування проводиться на різних етапах проектування: ескізування і творчий пошук; розробка об'ємно-просторової композиції (робоче макетування); перевірка освітленості або статичних якостей майбутньої споруди (тут макети зближуються з аналоговими моделями); кінцевий результат проектування: контрольна перевірка сприйняття об'єкту, модель для будівельників.

Закрити

Макетування в трудовому навчанні

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.