Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 39

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ПЛАН

Вступ. 3

1. Можливості дошкільників у області вивчення іноземної мови. 5

1.1. Готовність дошкільників до навчання. 5

1.2. Проблема лінгвістичних здібностей дитини. 9

2. Цілі і задачі навчання дошкільників іноземній мові 14

3. Наповнюваність групи, частота і тривалість занять. 15

4. Гра як провідний метод навчання дошкільників іноземній мові. 17

5. Методичні рекомендації. 21

5.1 Навчання дошкільників вимові. 21

5.2. Навчання дошкільників транскрипції. 22

5.3. Навчання дошкільників читанню і письму. 27

5.4. Навчання дошкільників лексиці 32

5.5. Рекомендації по організації навчання англійській мові в дитячому саду. 35

Висновок. 37

Бібліографія. 39

Вступ

За останні 5-6 років число людей, вивчаючих англійську мову, різко збільшилося. Те, що без знання іноземної мови сучасній людині обходитись неможливо, стало очевидним для всіх. Зазнав змін і вік учнів. Якщо до сих пір методика орієнтувалася на школярів, то тепер батьки прагнуть як раніше почати навчання дітей іноземній мові. Тем більш, що дошкільний вік признаний психологами найбільш сприятливим періодом для цього виду діяльності. Ситуація, що змінилася, створює все зростаючу потребу суспільства в кваліфікованих викладачах. Відсутність їх приводить до досить сумних наслідків. Люди ледве володіючі основами мови, вважають себе здатними учити дошкільників, оскільки маленьким дітям цих знань, нібито, цілком достатньо. В результаті не просто марно витрачається час, але і завдається збитку подальшому просуванню дітей в цій області: адже перенавчати завжди важче, ніж учити, і виправити погану вимову важче, ніж поставити звуки з «нуля». Але навіть коли до малюків приходять люди, що чудово знають мову, їм не завжди вдається добитися бажаного результату: навчання малюків – це дуже непроста справа, яка вимагає зовсім іншого методичного підходу, ніж навчання школярів і дорослих. Зіткнувшися з методично безпорадними уроками, діти можуть надовго придбати огиду до іноземної мови, переконатися в своїх можливостях.

Мета даної роботи – розкрити основні можливі напрями, загальну ідею організації викладання іноземної мови дітям дошкільного віку.

Основними задачами дослідження є:

- визначити можливості дошкільників у області вивчення іноземної мови.

- розкрити основні цілі і задачі навчання іноземній мові дітей дошкільного віку.

- розкрити основні методи навчання іноземній мові дошкільників.

Предметом дослідження є проблема навчання іноземній мові дошкільників.

Об'єктом дослідження є гра, як провідний метод навчання дошкільників іноземній мові у вітчизняній і зарубіжній методиках.

Робота складається з теоретичної і практичної частин. У теоретичній частині ми визначаємо можливості дошкільників у області вивчення іноземної мови, розкриваємо основні цілі і задачі навчання іноземній мові дошкільників, а так само вирішуємо проблему наповнюваності групи, розкриваємо основні методи навчання іноземній мові дошкільників.

У практичній частині даної роботи приводяться зразкові вправи в навчанні дошкільників вимові, оволодінню транскрипцією, читанням, листом, іншомовною лексикою, а так само даються методичні рекомендації по організації уроків в дошкільних установах.

Теоретична значущість даної роботи полягає у тому, що її результати можуть сприяти подальшому введенню навчання іноземній мові в дошкільних установах, а так само дозволу багатьох проблем пов'язаних з навчанням дітей іноземній мові.

Практична цінність даної роботи полягає у тому, що дані методичні рекомендації і багато завдань і вправи можуть бути застосовані вчителями іноземних мов в дошкільних установах, а так само в початковій школі. 

Закрити

Цілі і задачі навчання дошкільників іноземній мові

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.