Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 40

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВІХИ СТАНОВЛЕННЯ ВАЛЬСУ 5

1.1. Вальс – найромантичніший танець 5

1.2. Історія походження та розвитку Вальсу 10

РОЗДІЛ 2. ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ РІЗНИХ ВИДІВ ВАЛЬСУ 16

2.1. Історія становлення повільного вальсу 16

2.2. Розвиток Віденського вальсу 20

2.3. Танго-вальс: історія становлення та особливості танцю 26

РОЗДІЛ 3. СХЕМИ ВАЛЬСУ ХІХ СТ. 29

3.1. Схема Вальсу Людовіка XV 29

3.2. Вальс-міньон 31

3.3. Вальс: Spanish waltz 34

ВИСНОВКИ 36

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 38

ДОДАТКИ 39

ВСТУП

Вальс - це танець, який виконується під музику з трьома ударами в такті.Кожен такт починається з ударного рахунку, а закінчується менше виділеним, що створює великі труднощі для початківців, а для досвідченого танцюриста такий ритм створює чудові романтичні переливи.

Своїм народженням вальс зобов’язаний багатьом танцям різних народів Європи.Коріння його знаходяться в популярному для свого часу танці «матеник» і його різновиди «фуріанте», виконуваних на святах в чеському селі, у французькому танці «лавольта» і, нарешті, в австрійському «лендлері», найближчому до вальсу з його попередників.

Перші згадки про нього належать до XII - XIII ст.У XVI ст.вальс став дуже популярним у Франції, в залах королівських судів, де колись влаштовували танці.А на думку світських осіб, це був вульгарний танець - адже кавалеру потрібно було піднімати даму над підлогою, щоб допомогти їй крутнути навколо нього.Король Франції Луї XIII навіть заборонив цей «аморальний» танець.

В1754 році в Німеччині з’явилася перша музика, яка нагадувала сучасні вальси і називалася «WALTZEN» (в перекладі з німецької - «обертатися»).»Пані піднімали довгі сукні так, щоб не заплутатися і не наступити на них, і їх несли, як килим над землею» - так описували тодішній вальс.

Бальна публіка зацікавилася вальсом після того, як в 1787 р. в поставленої у Відні опері «Рідкісна річ, або Краса і чеснота» композитора В. Мартін-і-Солера його станцювала кілька пар.Саме там танець став дуже популярним.Спеціально для вальсу відкривалися великі танцювальні зали, такі як «Sperl» в 1807, «Apollo» в 1808.У цих залах могли розміститися 3000 пар.

У 1812 році танець стає сенсацією в Англії.Хоча і не всім він подобався.Одного разу розгніваний лорд Байрон в 1813 році, побачивши свою дружину в руках одного на неприпустимому відстані, писав: «Здоровий джентльмен, як гусар, розгойдується з дамою, як на гойдалці, при цьому вони крутяться подібно двом травневих жуків, насадженим на одне шило».

Метою курсової роботи є теоретичне вивчення історії розвитку та становлення вальсу.

Завдання курсової роботи:

- ознайомитись із танцем вальс – як одним із найромантишніших танців;

- дослідити історію становлення вальсу;

- розглянути історію розвитку різних видів вальсу;

- дослідити схеми вальсу ХІХ ст.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та списку використаних джерел.

Закрити

Історичні аспекти розвитку становлення вальсу

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.