Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 31

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВІХИ СТАНОВЛЕННЯ ВАЛЬСУ 5

1.1. Вальс - танець гармонії, краси 5

1.2. Історичні аспекти розвитку та особливості повільного вальсу 10

1.3. Історія становлення Віденського вальсу 15

РОЗДІЛ 2. СХЕМИ ВАЛЬСУ ХІХ СТ. 22

2.1. Схема Вальсу Людовіка XV 22

2.2. Вальс: Spanish waltz 24

2.3. Вальс-міньон 26

ВИСНОВКИ 30

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 32

ВСТУП

Вальс - це танець, який виконується під музику з трьома ударами в такті.Кожен такт починається з ударного рахунку, а закінчується менше виділеним, що створює великі труднощі для початківців, а для досвідченого танцюриста такий ритм створює чудові романтичні переливи.

Своїм народженням вальс зобов'язаний багатьом танцям різних народів Європи.Коріння його знаходяться в популярному для свого часу танці «матеник» і його різновиди «фуріанте», виконуваних на святах в чеському селі, у французькому танці «лавольта» і, нарешті, в австрійському «лендлері», найближчому до вальсу з його попередників.

Перші згадки про нього належать до XII - XIII ст.У XVI ст.вальс став дуже популярним у Франції, в залах королівських судів, де колись влаштовували танці.А на думку світських осіб, це був вульгарний танець - адже кавалеру потрібно було піднімати даму над підлогою, щоб допомогти їй крутнути навколо нього.Король Франції Луї XIII навіть заборонив цей "аморальний" танець.

В1754 році в Німеччині з'явилася перша музика, яка нагадувала сучасні вальси і називалася "WALTZEN" (в перекладі з німецької - "обертатися")."Пані піднімали довгі сукні так, щоб не заплутатися і не наступити на них, і їх несли, як килим над землею" - так описували тодішній вальс.

Бальна публіка зацікавилася вальсом після того, як в 1787 р. в поставленої у Відні опері "Рідкісна річ, або Краса і чеснота" композитора В. Мартін-і-Солера його станцювала кілька пар.Саме там танець став дуже популярним.Спеціально для вальсу відкривалися великі танцювальні зали, такі як "Sperl" в 1807, "Apollo" в 1808.У цих залах могли розміститися 3000 пар.

У 1812 році танець стає сенсацією в Англії.Хоча і не всім він подобався.Одного разу розгніваний лорд Байрон в 1813 році, побачивши свою дружину в руках одного на неприпустимому відстані, писав: "Здоровий джентльмен, як гусар, розгойдується з дамою, як на гойдалці, при цьому вони крутяться подібно двом травневих жуків, насадженим на одне шило".

Метою курсової роботи є теоретичне вивчення історії розвитку та становлення вальсу.

Закрити

Віхи становлення вальсу

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.