ЗМІСТ

1. LG

2. SAMSUNG

3. KIA MOTORS CORP

4. AURORA

Протягом трьох останніх десятиліть людство мало можливість спостерігати за деякими країнами, що розвиваються, що демонстрували світу "економічні чудеса".

Звичайно ж, мова йде про молоді найбільш розвинені держави, що у 60-70 р. виділилися і відокремилися в окрему групу, що одержала назву "Нові індустріальні країни" (New industrializing countries).

Ця група постійно поповнюється, і в даний час до неї входять близько півтора десятка країн і територій. Стійке місце серед них займає Південна Корея Про швидкий економічний ріст Республіки Корея говорилось чимало. Цю "історію успіху" пов'язують із високими темпами росту ВНП, що склали 8,6% у період із 1962-1988 р і перетворенням країни з традиційно сільськогосподарської в цілком індустріальну, серед досягнень якої рівень ВНП на душу населення більш 5000$ і 13 місце в списку головних торгових держав світу.Це все стало доступним завдяки розвитку кількох, всесвітньо відомих сьогодні, торгових марок, які заполонили ринок практично усіх країн світу, в тому числі і України.


1. LG

Історія компанії LG почалася з 5 січня 1947 року, коли підприємець Ку Ін Хой утворив компанію Lak Chemical Co.

Спочатку він випускав косметичні препарати, але з часом перебудувавшись, він став відкривати дочірні фірми, що освоюють нові технології і виробництво хімічних матеріалів, з часом він став домінувати на національному ринку. 1 жовтня 1958 годадля зароджується корейській електронній промисловості почалася нова ера - була заснована компанія GoldStar. Початковою продукцією LG став перший в Кореї, розроблений в 1959 році, транзисторний радіоприймач. Компанія LG стала першою у випуску електронних приладів: у 1960 році був випущений електричний вентилятор, в 1965 році - холодильник, у 1966 році - чорно-білий телевізор, в 1968 році - пральна машина, в 1970 році - автоматичний многокнопочний телефон.

Радіоприймач зв'язку став першим корейським електронним приладом, який експортувався в США. У 1975 році відкрилися перший в країні приватний науково-дослідний центр і дочірнє торговий підрозділ в США. У 1981 році фірма LG відкрила в США виробниче підприємство.

З 1 січня 1968 засновник і президент Ку Ін Хой взяв у свої руки керівництво об'єднаної Lucky Group. Період з 1970 по 1988 роки характеризується для LG бурхливим зростанням і диверсифікацією бізнесу. До цього часу посаду голови ради директорів групи зайняв віце-президент Ку я Кунг і було засновано ще десять компаній, включаючи відому LG Data & Communications. Вони дозволили концерну вийти в сферу високих технологій.

У березні 1974 року Lak Hui Chemical Industries змінила ім'я на Lucky, в результаті група отримала нову назву Lucky Group. У 1980 році Lucky Group з імпортера технологій трансформувалася в експортера, відкривши еру конкуренції корейських фірм провідними світовими виробниками. "Корейське економічне диво", здебільшого пояснюється технологічної допомогою з боку американських і японських компаній, а також протекціоністською політикою уряду, спрямованої на підтримку власних підприємств.

У березні 1995 року відбувається об'єднання хімічної промисловості Lucky і GoldStar в єдину компанію LG.

LG стає єдиною компанією з глобальною культурою. Оновлена LG не є більш корейської транснаціональною корпорацією - тепер це широко розгалужена структура з штаб-квартирами і виробничими фірмами по всьому світу і головним центром управління в Сеулі.

За планами керівництва до 2005 року половина доходів групи буде вилучатись з операцій зі споживачами поза Кореї, 20% службовців будуть не корейцями, річний оборот становитиме 400 млрд. доларів США.

Крім LG Electronics в підгрупу компаній, що займаються розробкою і виробництвом електрообладнання та електроніки, входять ще 10 спільних і дочірніх фірм, тісно співпрацюють один з одним.

LG Micron Ltd - спеціалізується на виготовленні електронно-променевих трубок.

LG Foster Ltd - поставляє широкий спектр гучномовців для домашніх аудіосистем.

LG Semicon Co Ltd - виробляє інтегральні мікросхеми для інформаційних систем, споживчої електроніки, рідкокристалічні панелі на тонкоплівкових транзисторах, а також мікросхеми ПДУ з маркуванням LG і GS.

Gama LG Electronics - до неї входять 56 філій, 19 торгових представництв і 28 промислових підприємств. У 25 науково - дослідних лабораторіях народжуються нові моделі TV-приймачів наступного покоління, аудіо-і відеосистеми, персональні комп'ютери.

HiMedia (LGE) - це тісна інтеграція телебачення, телекомунікацій, персональних комп'ютерів та аудіо-відеотехніки, де споживач отримує доступ до інформаційних ресурсів, розвагам та іграм з одного мультимедійного персонального комп'ютера "Symphony".

Компанія LG стійко тримає лідируюче положення по виробництву цифрових відеоплеєрів CD-i, приводів CD-ROM і DVD, телевізорів надчіткого зображення HDTV.

У 1994 році LG Electronics придбала 3% акцій американської компанії 3DO Corporation, а також уклала контракт з комп'ютерним гігантом IBM. Інженери цих фірм спільно вели роботи над вдосконаленням мультимедійних технологій, розробила многозадачную операційну систему, потужні ігрові приставки з тривимірною графікою.

У 1995 році LG придбала 57% акцій американської телевізійної компанії ZENITH, і США позбулися свого останнього виробника телевізійної техніки. У цьому ж році LG Electronics і японська компанія ALPS заснували науково-дослідну лабораторію Frontec і зосередили зусилля на розробці активних рідкокристалічних матриць на тонкоплівкових транзисторах, плазмових панелей і плазмових технологій. Сьогодні абсолютним лідером з розробки та виробництва плазмових панелей і телевізорів є компанія FUJITSU.

Характеристика роботи

Реферат

Кількість сторінок: 12

Безкоштовна робота

Закрити

Секрети успіху торгових марок Південної Кореї

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.