План

Вступ

1. Volkswagen – улюбленець всієї Німеччини.

2. Hugo Boss, уродженець післявоєнної Німеччини.

3. Beck's - це німецьке пиво «№1 у світі».

4. Adidas - «Неможливого не існує!».

5. Tchibo - лідер німецького ринку в області роздрібних продажів.

6. Schwarzkopf - косметична компанія

7. Bosch – німецький монстр побутової техніки.

8. Mercedes-Benz – відома марка автомобілів у всьому світі.

ВСТУП

Німецькі торговельні марки означають для багатьох покупців у світі передусім якість та надійність. Без деяких з них взагалі важко уявити свій побут. Саме відомість бренду іноді стає аргументом на користь покупки.

«Торговельні марки – як мачете: вони прокладають стежки у джунглях товарних пропозицій». Так по-філософськи починає свою книгу Флоріан Ланґеншайдт, видавець енциклопедії, що містить перелік майже 300 найвідоміших у світі торговельних марок з Німеччини. Ця книга має близько 600 сторінок, але могла б бути ще товщою.

До довідника «Німецькі торговельні марки століття» ввійшла, наприклад, марка виробника м'яких іграшок Steiff. Ведмедики від Steiff зі славнозвісною кнопкою у вусі («Knopf im Ohr»), яка є доказом оригінальності товару вже встигли не лише завоювати серця дітей у всьому світі, а відсвяткувати своє сторіччя.

Такої ж думки дотримується і Карл-Юрґен Брандт, шеф німецького виробника сухариків Brandt, який теж може похвалитися майже сторічною історією існування. Коли у Німеччині кажуть сухарики («цвібак»), то завжди мають на увазі Brandt. Карл-Юрґен Брандт з гордістю розповідає: «Торговельна марка – це щось дійсно чудове, тому що справжня марка – це не щось тимчасове, її потрібно плекати роками, і, якщо не наробити помилок, можна отримати бренд. Для мене важливо, аби марка розвивалася так, щоб споживач їй довіряв. Продукти «No-name» дешевші і, якщо бути справедливими, якісні. Але споживачу потрібний своєрідний якір, яким і є для нього торговельна марка. Він знає її, виріс з нею, вона приносить йому радість і супроводжуватиме його все життя».


1. Volkswagenулюбленець всієї Німеччини

Улюбленець всієї Німеччини-малюк Volkswagen - був зобов'язаний своєю появою на світ німецькому конструктору і інженеру Фердинанду Порше і... самому Адольфу Гітлеру. Чи знали ці видатні особистості, яка історія їхнього дітища, розпочата в 1934 році, продовжиться по закінченню ХХ століття?..

А все почалося з неофіційного звернення фюрера до пана Порше з метою створення невеликого і недорогого сімейного автомобіля, який міг би розігнатися до 100 км / год при споживанні всього 8 л бензину на 100 км. Обов'язковою умовою була можливість швидкого і легкого переобладнання авто для використання його у військових цілях з місткістю «1 кулемет і 3 солдата».

Реалізація даного проекту зайняла цілих 2 роки, і перша модель Volks-Wagen (він же - Народний автомобіль) під назвою VW30 з'явилася в 1937 році. Тоді ж автомобіль і охрестили «Жуком» за компактні габарити.

Перший варіант логотипу був розроблений таким собі Францем Ремспіссом, працівником Фердинанда Порше, за що художник і отримав чесно зароблені 100 марок (приблизно, місячну зарплату робітника). Надалі його пронацистськи дизайн був змінений: залишилися тільки великі літери «V» і «W».

Втім, австрійський художник Микола Борг, який працював за часів фашистського уряду, стверджував, що саме він - автор логотипу. Однак, довести це не було ніякої можливості, хоча судом було визнано те, що Борг дійсно зробив логотип, але за існуючим ескізом, надавши йому потрібну форму і пропорції. Втім, свою частку слави пан Борг дійсно відвоював.

Перший завод Vokswagen був побудований в 1938 році в місті Вольфсбург, де донині перебувати головний офіс концерну Volkswagen Group. Ціна автомобіля на той час становила 990 рейхсмарок, що робило його покупку доступною для середньостатистичного бюргера.

Початок війни в 1939 році перекреслило райдужні перспективи масового виробництва мирного «Жука». Усі заводи Volkswagen переключилися на виробництво бойових повнопривідних Kübelwagen для їх активної експлуатації німецькими військами.

Після закінчення війни всі заводи Volkswagen ураженої Німеччини перейшли англійцям, проте вже в 1949 році були повернуті початковим власникам.

Вже через 27 років після закінчення війни Фольксваген Жук став найбільш продаваним авто, у зв'язку з чим у багатьох країнах стали з'являтися його дочірні підприємства. Однак, виробництво самого «Жука» в Європі було призупинено через невідповідність моделі жорстким мірками безпеки і чималого рівня забруднення навколишнього середовища. На сьогоднішній день в 15 країнах світу функціонує більше 48 автомобілебудівних підприємств Volkswagen з щоденним виробництвом більше 26 600 автомобілів.

З 1998 року по наш час становлення найбільшого концерну Volkswagen Group було тісно пов'язане з такими гігантами авторинку як Porshe, Audi, SEAT, Skoda, Bentley, Bugatti, Lamborghini, так як його створення стало можливим шляхом поглинання цих всесвітньо відомих брендів.

За свою довгу діяльність «Volkswagen» презентував світові моделі Polo, Passat, седан Bora, міні Lupo, Touareg, Tiguan, а також вихваляння американцями «Новий жук» (New Beetle).

При річному обороті 126900000000 € (станом на кінець 2010 року) концерн Volkswagen щорічно збільшує обсяги поставок і, відповідно, доходи з обороту. Відтепер вся модельна лінійка виробника задовольняє умови дотримання чистої екології, щорічно поповнюючись актуальними новинками.


2. Hugo Boss, уродженець післявоєнної Німеччини

Hugo Boss, уродженець післявоєнної Німеччини, як і всі солідні бренди нашого часу, завойовував своє місце під сонцем протягом не одного десятиліття.

Одягнути німецьких громадян за останньою модою вже точно не було головною метою Хьюго Босса - кравця, шівшего робочі комбінезони, нехитру спортивну та іншу спецодяг для бюргерів 20-х років ХХ століття. Більше того, з настанням війни він не гидував замовленнями пошиття уніформ для німецької армії. Так чи повинна була початися історія Будинку моди світової значимості?

Однак, не поспішайте з висновками. Після смерті пана Боса в 1948 році активну участь у розробці майбутнього бренду прийняли його онуки - Йохан і Уве Холі, що завоювали визнання всій Німеччині вже з випуском першого костюма. Ім'я діда закарбувалось на століття в назві бренду.

Фактично, повноцінне життя Hugo Boss почалася в 1973 році, коли, завдяки праці Уве Холі, у створенні одягу взяв участь вже тоді відомий австрійський дизайнер Вернер Бальдессаріні.

Після цього почався золотий вік Hugo Boss: стиль і функціональність виробленої одягу підкорив забезпечену частину чоловічого населення Європи. Використання виключно добротних італійських матеріалів та створення вишуканих агресивно-сексуальних силуетів привели компанію до того, що на початку 90-х вона мала річний оборот близько 701 млн. Доларів. Опинившись в 1991 році в складі концерну Marzotto group, Hugo Boss продовжив розробку нових ліній чоловічого одягу, а вже в 1993 році випустив у продаж власну туалетну воду.

З щорічним оборотом компанії в розмірі 2 млрд. Доларів і за наявності понад 450 філій і 5000 бутиків у 102 країнах світу, Hugo Boss примудряється заробляти більше, ніж вся модна індустрія в середньому.

Здешевлення виробництва шляхом розміщення швейних цехів в країнах третього світу ніколи не було стратегічним принципом компанії. Створення колекцій високої моди схильне строгому контролю: більше половини всіх тканин виготовляються на великих італійських фабриках, при цьому до 40% продукції (одягу, аксесуарів, взуття) виробляється на власних фабриках.

У своїй маркетингової стратегії Hugo Boss чітко розділяє лінії одягу між різними цільовими групами (хто молодий, той біжить від стереотипів, хто зрів - цінує стабільність).

Так, лінії чоловічого одягу орієнтовані на класичний стиль для політиків і процвітаючих бізнесменів (Black Lable, Boss Hugo Boss), повсякденний вільний стиль чоловіків, які ведуть активний спосіб життя (Hugo Hugo Boss, Boss Orange, Boss Green), а також люкс, що поєднує ексклюзивні дорогі тканини, новаторський підхід, ручну роботу (Boss Selection).

Згідно з чинною стратегія Hugo Boss «step by step», тобто крок за кроком, продукція пропонується клієнту по мірі зміни його платоспроможності і потреб. Самі ціни зазвичай залежать від транспортних витрат, різниці курсів валют, митних платежів і т.д.

Маркетингові дослідження та аналіз товарообігу кожного магазина визначають серйозні наміри світового бренду залишатися на лідируючих позиціях. Що ж, на даний момент у нього це вдається бездоганно.

Характеристика роботи

Реферат

Кількість сторінок: 19

Безкоштовна робота

Закрити

Секрети успіху торгових марок Німеччини

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.