Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 45

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ І. РЕКЛАМА. ЇЇ ПОНЯТТЯ І ФУНКЦІЇ, МЕТА І ВИДИ 7

1.1. Основні етапи розвитку реклами 12

1.2. Способи представлення рекламної продукції 15

РОЗДІЛ ІІ. ТЕКСТ У РЕКЛАМ І26

2.1. Вплив на чуттєвість 33

2.2. Експресивно-оцінна характеристика рекламного тексту 39

ВИСНОВКИ 42

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 44

ВСТУП

Декілька років тому після переходу України до ринкової економіки відбулася комерціалізація значної кількості засобів масової інформації. Телевізійний і радійний ефір заповнили передачі, виготовлені в комерційних цілях і спрямовані на приваблення значних аудиторій глядачів і слухачів, з метою отримання прибутку.

При проведенні своєї рекламної політики фірмам необхідно врахувати, як впливає реклама на реципієнта, фактори такого впливу, що саме по собі покаже її ефективність та доцільність використання, допоможе відкоригувати в необхідному напрямку. Адже товаровиробнику не всеодно, чи переконає він у рекламі потенційного споживача купити його продукцію, чи просто змусить відволікати увагу на інший канал інформації. Тільки споживач знає, якою вона повинна бути, щоб досягти мети. Тема курсової роботи є актуальною, адже знайти шляхи до підвищення її ефективності, розробити рекомендації для рекламодавців, у якому напрямку слід працювати над змістом та оформленням такої телепродукції, щоб досягти бажаних результатів.

Отже, метою нашого наукового дослідження є визначення особливостей ефективності рекламного тексту, охарактеризувати його лінгвальну характеристику, з’ясувати як ставляться реципієнти до реклами у засобах масової інформації.

Дане дослідження повинно виконати ряд певних завдань. Визначимо їх перелік:

- встановити загальне ставлення до реклами на телебаченні серед населення;

- визначити фактори, які дозволяють привернути увагу до рекламного ролика, виділити його серед інших, оцінити не як набридливий заклик щось купити, а як спосіб дати інформацію про корисні товари;

- відобразити ефективність рівня якості оформлення реклами на телебаченні;

- встановити, у які години найбільш вигідно, з точки зору рекламодавця, випускати ролики в ефір;

- встановити як можна зробити рекламу менш набридливою (зробити зміни в змісті, додати оригінальності, виготовити з почуттям гумору, змінити частоту показів, вибрати інший час показу), і чи доцільно це взагалі робити;

- дізнатися, які фактори сприяють посиленню недовіри до реклами.

Предметом даного дослідження є дія текстів реклами на глядачів, слухачів, читачів, її негативний або позитивний вплив.

Об'єкт нашого наукового пошуку є населення України, яке постійно сприймає рекламні тексти. Ніхто краще за реципієнта не знає як саме на нього вплинула реклама. Чи викликала вона відразу або цікавість, чи показала вона продукцію з кращого чи гіршого боку, чи викликала певні асоціації, чи довіряє він їй або не довіряє. Серед респондентів повинні бути люди різного віку та соціального статусу, так як рекламу переглядають усі незалежно від якихось диференціацій. При цьому, якщо брати населення певного регіону, то реклама, яку воно споживає (переглядає) буде однаковою, за виключенням тих випадків, коли відрізняються технічні можливості перегляду телепередач (старий телевізор показує лише два канали; підключення додаткових каналів за допомогою додаткової антени або доплати тощо).

Основні гіпотези дослідження. Оптимальний час виходу реклами в – або з самого ранку, або ввечері, і при цьому перевагу слід віддати другому. Основний час, коли українці дивляться телевізор, слухають радіо та читають пресу припадає на ранкові години, коли більшість збирається на роботу або, коли вже повертаються по домівках і, після вирішення проблем дня, вирішують відпочити перед екранами. Проте вранці, як правило, ті, хто вмикають телевізор, не дуже гостро сприймають інформацію через те, що поспішають або ще не прокинулися повністю від сну. У вечірній час телевізор стає одним із головних джерел розваг. Майже всі віддають перевагу вечірньому або нічному перегляду фільмів і програм для відпочинку. Така вечірня реклама повинна бути найбільш ефективною.

Методами дослідження у курсовій роботі є класифікація рекламних текстів.

Населення не довіряє рекламам через те, що більша частина запропонованих товарів виявляється низької якості, і це заважає добросовісним виробникам проводити збут товарів. Уже багато, хто переконався, що наплив продукції із-за кордону у широких масштабах просто зумовив насиченість ринку неякісними виробами. Тепер рекламні ролики і вітчизняних, і імпортних товарів не являються достатньо переконливими.

Для того, щоб переконати споживачів купити певний товар, реклама не повинна мати значну частоту повторювання на телебачення, а оригінальність і час показу, коли найбільша аудиторія збирається перед екранами. Часто повторювана реклама викликає роздратування, а іноді обурення чи лють. Деякі телеглядачі принципово не купують продукцію, яка рекламується таким чином. Краще всього розробити дійсно якісну та оригінальну рекламу, бажано з долею гумору, та проводити її покази, розраховуючи на найбільшу кількість глядачів у певний час (як правило, вечірні години). Іноді виникає ситуація, коли друзям рекомендують переглянути новий рекламний ролик, який виходить нечасто, проте зроблений дуже професійно. Можливо, було б логічно випускати такі ролики в один і той же час двічі на день чи раз на день. Ефект від такої реклами не поступається, а може і перевищує ефект від тої, яка крутиться постійно і заважає спокійно переглядати передачі.

Рекламна телепродукція потребує значного покращення якості. Дійсно, якщо порівняти якість західних та вітчизняних рекламних роликів то стає ясно, що останні явно програють. Якість реклами напряму впливає на її ефективність. Нашим спеціалістам ще слід значно покращувати свій кваліфікаційний рівень і досягати більших результатів у боротьбі за якісне оформлення телереклам. При цьому поняття якості стосується не лише технічної сторони (дизайн, спецефекти), але й змісту поданих роликів. Людей приваблює оригінальність а не нудне переконування у тому, що якийсь товар найкращий у світі. Показ, того як проходить дія миючих засобів вже давно набив усім оскому, а оригінальний короткий рекламний шедевр із сучасною музикою напевне подіє набагато краще. Отже, якість оформлення і змісту – головний фактор успіху.

Науковою новизною цієї тематики є лінгвальне дослідження тексту реклами та своєрідна характеристика лексичних засобів при досягненні ефективності впливу на аудиторію.

Закрити

Лінгвальна характеристика сучасного рекламного тексту

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.