План

1. Фармацевтичні продукти

2. Шампанське

3. Парасолька жіноча

1. Фармацевтичні продукти

Фармацевтична промисловість України - це 160 суб’єктів підприємницької діяльності, що мають ліцензії на виробництво лікарських засобів.

За формою власності виробники лікарських засобів в Україні поділені на державні - 29 (18%), колективні - 123 (77%) і приватні - 8 (5%).

Двадцять два виробники виготовляють 85% від загального обсягу вітчизняної продукції і основний асортимент вітчизняних ліків, займають провідне місце в політиці технічного переозброєння, розробки і впровадження у виробництво нових препаратів.

У ряду основних виробників лікарських засобів в Україні - ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» (14,9% загального обсягу вітчизняного виробництва в грошовому вираженні), АТ «Київмедпрепарат» (14,4%), АТ «ФФ «Здоров’я» (12,9%), АТ «Фармак» (11%), АТ «Борщагівський ХФЗ» (7,6%), АТЗТ «Індар» (5,4%), ДП «Біостимулятор» (4,9%), АТ «Галичфарм» (3,9%), АТ «Київський вітамінний завод» (3,5%), Дослідний завод ДНЦЛЗ (3,3%).

Серед традиційних виробників лікарських засобів є підприємства, що виробляють наркотичні лікарські засоби у формі розчинів для ін’єкцій (ДФП «Здоров’я народу», м. Харків) та психотропні препарати (ДП «Біостимулятор», м. Одеса). Відповідно до прийнятого у 1999 році Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів» та з виходом ліцензійних умов коло виробників психотропних препаратів розшириться (ЗАТ «ФФ «Дарниця», ВАТ «Фармак», ВАТ «Галичфарм», ВАТ «ФФ «Здоров’я»).

Традиційну номенклатуру медикаментів (водні та водно-спиртові розчини, краплі, настоянки, мазі) виробляють фармацевтичні фабрики. За основними критеріями (зростання рівня технології виробництва, забезпечення його нормативно-аналітичною та технологічною документацією) провідними є Тернопільська, Артемівська та Київська фармацевтичні фабрики. За роки незалежності на ринок виробників лікарських засобів вийшли нові підприємства з високим рівнем технологічного та технічного забезпечення. Серед них: ЗАТ «Індар», ВАТ «Стиролфарм» концерну «Стирол», Концерн «Грамед», СП «Сперко Україна», АТ «Лекхім Харків» та інші, а також виробники оригінальних препаратів на основі лікарської рослинної сировини, продуктів бджільництва, гомеопатичних препаратів (ТОВ «ЕЙМ», ТОВ «Апітек», ТОВ «Арніка») і такі, що здійснюють синтез нових для України хімічних субстанцій (СП «Інтерхім», НДІ «Хімтехнологія», НВФ «Мікрохім») та фасування продукції з in bulk (ТОВ «У-Фарма», ТОВ «Відродження ЛТД»).

Фармацевтична промисловість України сьогодні володіє достатніми проектними потужностями випуску лікарських засобів, оновлює технології виробництва, створює наукові центри з розробки та впровадження нових лікарських засобів. Такі центри вже діють на базі НВЦ «Борщагівський ХФЗ», СП «Інтерхім», ВАТ «Фармак», ВАТ «Стиролфарм». І це тільки початок стратегічних змін у системі розробки та впровадження нових лікарських засобів.


2. Шампанське

Шампанське (від (фр. Champagne — Шампань) — ігристе вино, виготовлене з винограду, який росте в певному районі в провінції Шампань, що знаходиться в ста милях на схід від Парижу. Все шампанське в цьому районі виготовляється з використанням особливого процесу, який полягає в ферментації всередині пляшки, після чого вино стає ігристим. Це єдиний спосіб досягнення високої якості, синонімом якої є шампанське. Шампанському притаманний тонкий смак, світло-солом'яний з золотими відтінками колір та гармонійний букет.

В зв'язку з тим, що назва «Шампанське» є зареєстрованою торговою маркою, інші виробники не мають права називати ігристі вина власного виготовлення шампанським.

Попри це, назва "шампанське" використовується в Україні та інших країнах СНД у зареєстрованих на території цих країн торговельних марках: "Українське шампанське", "Совєтскоє шампанскоє", "Російське шампанське".

Історія шампанського в Україні починається у 19 столітті. Відомо, що у Судацькому виноробному училищі, відкритому 1802-го року, частина вин пускалася на шампанізацію. У 1812 році при училищі засновано перше підприємство, що займалося ігристими винами. Пізніше — господарство Крига, який отримав за свої вина премію на симферопільській виставці 1846 року. З 40-х років 19 століття набирає популярності шампанське "Ай-Даніль" з двору князя Воронцова.

Кримська війна (1853—1856 рр.) фактично знищила усю виноробну промисловість Криму. Французькі та англійські військові ретельно вирубували виноградники, знищували обладнання та документацію.

Шампанське виноробство у Криму відновлюється у 1878 році, коли Лев Голіцин купує маєток у Новому Світі. З 1882 року розпочинається виготовлення новосвітського шампанського.

У 1900 році на Всесвітній виставці у Парижі українське шампанське "Парадізіо" 4-го тиражу 1899 року отримало кубок "Гран-прі" — найвищу нагороду.

Характеристика роботи

Контрольна

Кількість сторінок: 8

Безкоштовна робота

Закрити

Товарознавство

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.