Внутрішня релігійна політика Османської імперії в XIV-XVIII ст.

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 50

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

Зміст

Вступ. 3

Розділ 1. Передумови виникнення Османської імперії, її розвиток. 5

1.1 Крах Сельджуцького султанату в Малій Азії. Виникнення держави турків-османів  5

1.2 Османська імперія в епоху розквіту. 8

1.3 Ослаблення й занепад турецької могутності 15

Розділ 2. Селянські і народні повстання в Османській імперії. 22

2.1 Народні повстання в малій Азії в першій половині XVI ст. 22

2.2 Селянські повстання наприкінціXVI - на початку XVII ст. 29

Розділ 3. Соціально-економічне та внутрішнє становище в Османські імперії XIV XVIII ст. 32

3.1 Соціально-економічне та внутрішнє становище в Османські імперії XIV-XV ст. 32

3.2 Соціально-економіне внутрішнє становище в Османські імперії XVI-XVII ст  35

3.3 Соціально-економіне та внутрішнє становище в Османські імперії в XVIII ст  42

Висновки. 46

Список використаної літератури. 48

Вступ

Тема: Внутрішня релігійна політика Османської імперії в XIV-XVIIIст.

Мета: Розкрити передумови виникнення Османської імперії та розвиток. Розповісти про крах Сельджуцького султанату в Малій Азії. виникнення держави турків-османів. Османська імперія в епоху розквіту. І згадати про ослаблення й занепад турецької могутності. В кожній імперії виникали селянські і народні повстання в Османській імперії вони були також спробуємо розкрити і це питання. Висвітлити соціальне економічне становище в Османській імперії протягом XIV-XVIIIст. Розкрити умови розвитку Османської імперії як багатонаціональної держави, їх соціального становища. Ставлення керівної верхівки до жителів імперії. Розкрити внутрішнє становище в імперській державі.

Актуальність: Сучасна турецька держава є країною з розвинутою економікою. Також Туреччина має скоро ввійти до Євросоюзу. Отже було б цікаво знати деякі моменти із історії внутрішнього розвитку цієї країни а саме Османський період.

Османська імперія яка проіснувала майже шість століть була в свій час однією з наймогутніших держав. Це була мусульманська імперія з державною релігією іслам. Використовуючи його духовний закон „шаріат" вони будували своє мусульманське суспільство. Вдалі військові походи та монополія на торгівельні шляхи між Сходом і Заходом дали можливість туркам розбудувати велику імперію. Достоїнством її стала одна з наймогутніших армій в Євразії, яка визначалась своєю жорстокістю та фанатизмом. Військово-деспотичний характер влади виховав в турках войовничість та стійкість у боях. Однак постійні перемоги у військових походах привчили турків жити чужою працею. Досить широко в історичній літературі висвітлена зовнішня політика про внутрішню політику є також але в меншій мірі. Саме тому слід звернути увагу на стан Османської імперіїзакономірності її розвитку, становище селян і інших прошарків населення боротьба за свої права.

Османська держава розвивала і саму релігію іслам про це свідчить виникнення різних течій в ісламі в цей період. Він мав великий вплив на політику імперії.

Закрити

Внутрішня релігійна політика Османської імперії в XIV-XVIII ст.

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.