Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 34

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ПЛАН

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС ПРИГОТУВАННЯ КАШІ РИСОВОЇ НА МОЛОЦІ 4

1.1. Характеристика сировини для приготування страви 4

1.2. Технологія приготування рисової каші на молоці 10

1.3. Вимоги до якості каш 16

РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ І ПРАЦІ 17

2.1. Організація роботи гарячого цеху. Вибір обладнання для приготування страви 17

2.2. Правила безпеки праці та експлуатації обладнання, інструментів і пристроїв 25

2.3. Особиста гігієна працівників сфери масового харчування 27

ВИСНОВКИ 30

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 32

ДОДАТКИ 33

ВСТУП

Рідкі каші готують з усіх видів круп, крім гречаної, ячної і саго, на молоці або суміші молока і води (60% молока і 40% води). Рідкими вважаються каші, вихід яких становить 5-6 кг з 1 кг круп. Готують їх так само, як і в'язкі, але використовують більше рідини.

Подають гарячими з вершковим або топленим маслом, цукром, джемом, повидлом, медом (20-30 г на порцію), корицею, якою посипають кашу (0,5 г на порцію).

Молочна рисова каша– страва знайома всім з дитинства. Ніколи не задумувались, чому дітей годують саме цією кашею? Існує декілька причин:

по-перше, вона звичайно ж корисна, оскільки містить складні вуглеводи, які забезпечують енергією організм. А також вітамін РР, каротин і деякі амінокислоти. Проте хіба мало існує корисних страв?

по-друге, і це дуже важливо для дітей – молочна рисова каша не подразнює кишківник і захищає шлунок, завдяки тому, що вкриває його поверхню тонкою плівкою.

по-третє, вона не містить клейковину, що також важливо для дитячого організму.

Одним словом, в цієї каші є достатньо причин бути саме дитячою стравою.

Рисову кашу з молоком готують у всьому світі і різними способами та з безліччю інгредієнтів (бананами, горіхами, імбирем, шоколадом, маком, шафраном, фісташками – це далеко не повний список).

На заході її зазвичай називають рисовим пудингом і готують в якості десерту, додаючи корицю та ізюм. Рисовий пудинг особливо популярний в Англії, де його частіше запікають в духовці. В країнах Азії, де рис є основним продуктом харчування, вона також досить поширена і називається приблизно як “солодка рисова каша”. Що стосується української кухні, то окрім класичного рецепту рисової каші на молоці, частіше за все її готують з гарбузом, яблуками і сухофруктами.

Закрити

Каша рисова на молоці рідка

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.