Характеристика роботи

Диплом

Кількість сторінок: 88

Платна робота

Ціна: 700.00грн.

Замовити роботу

Зміст

Вступ 4

Розділ 1. Загальна характеристика гео- та демографічних систем Австралії 6

1.1. Територія, природні умови. 6

1.2. Демографічна система 20

Розділ 2. Загальна характеристика економічної системи Австралії 26

2.1. Загальні показники економічного розвитку 27

2.2. Рівень розвитку матеріальної інфраструктури 33

Розділ 3. Загальна характеристика відносин України із Австралією 39

3.1. Зовнішньоекономічні відносини 39

3.2. Дипломатичні відносини 46

Розділ 4. Загальна характеристика політичної системи Австралії 55

4.1. Державний устрій 55

4.2. Система примусу та переконання 60

Розділ 5. Загальна характеристика правової системи Австралії 63

5.1. Історичні етапи розвитку системи права 63

5.2. Найважливіші галузі діючого права 68

5.3. Карне та процесуальне законодавство 72

Розділ 6. Загальна характеристика судової системи Австралії 77

6.1. Структура судів різних інстанцій 77

6.2. Апарат контролю за дотриманням законності 83

Висновок 88

Використана література 90

Вступ

Австралія – єдина держава у світі, що цілком розташована на однойменному континенті на стикові двох океанів – Тихого й Індійського. Вона складається з шести штатів та двох материкових територій.

Австралія – компактний материк: його центральні області майже однаково віддалені від океанів.У рельєфі Австралії переважають рівнини. Близько 95% поверхні не перевищує 600 м над рівнем моря.Через великі розміри і унікальне географічне положення країна володіє широким різноманіттям кліматичних умов.Флора Австралії дуже багата, крім того, з 22 тисяч видів рослин 90% є ендемічними. Тваринний світ Австралії не менш різноманітний і унікальний. Найбільшу площу в Австралії займає зона тропічних пустель і напівпустель.В Австралії розрізняють три природні країни: Західноавстралійське плоскогір'я, Центральна низовина та Східноавстралійські гори. В Австралії є значні й різноманітні поклади корисних копалин. Найбільші родовища зосереджені на Австралійській платформі.

Більшість населення становлять в основному нащадки переселенців з Великобританії та Ірландії - англо-австралійці. На липень 2001 року кількість населення Австралії становила 19 357 594 чол., густота населення країни - 2,5 чол. на 1 кв. км. Австралія посідає восьме місце за рівнем життя у світі. 74% всього населення - віруючі. Найбільше число віруючих віддають перевагу християнській вірі - 71% населення.

Австралія пройшла складний шлях економічного розвитку. Нині країна є високорозвинутою індустріально-аграрною країною, яка входить до двадцятки економічно розвинутих країн світу. Структура господарства Австралії цілком сучасна і відповідає критеріям високорозвинених країн. Австралія відносно добре забезпечена енергетичними і мінеральними ресурсами.

Австралія зуміла якнайкраще скористатися з можливостей авіаційного та автомобільного транспорту.

Австралія посідає провідне місце серед торговельних партнерів України в Океанії. Обсяг австралійських інвестицій в економіку України на 01.04.2012 року – 1,9 млн. дол. США. Австралія - найбільший у світі виробник (510 тис. тонн в 2005 році - близько 30% світового виробництва) і лідер з експорту вовни. Крім того, Австралія - найбільший у світі експортер м'яса (1330,6 тис. тонн у 2005 році), насамперед яловичини і телятини. Головними предметами імпорту в країну є комп'ютери, літаки, автомобілі, продукція хімічної промисловості, телекомунікаційне обладнання, ліки, одяг.

Закрити

Загальна характеристика Австралії

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.