Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 35

Платна робота

Ціна: 250.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. КЛАСИФІКАЦІЯ ТАКТИКИ ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ 5

1.1. Тактика як метод ведення гри 5

1.2. Тактичні дії гравців у нападі 6

1.3. Тактичні дії гравців у захисті в пляжному волейболі 11

РОЗДІЛ 2. ЧИННИКИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ ТАКТИЧНИХ ІГРОВИХ ДІЙ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ 18

2.1. Методичні рекомендації з тактики подач та захисту 18

2.2. Рекомендації з тактики прийому м’яча та нападу 23

2.3. Рекомендації з тактики блокування м’яча 29

2.4. Підготовка команди до гри. Тактика ведення гри 31

ВИСНОВКИ 34

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 36

ВСТУП

Актуальність дослідження. Волейбол як вид спорту за останні кілька років зазнав значних змін, які пов'язані як з природним процесом розвитку гри, так і з кардинальними змінами в правилах, що сталися в 90-і роки. Все це вплинуло на змагальну і тренувальну діяльність провідних волейболістів світу. Поряд з класичним волейболом активно розвиваються такі різновиди гри, як пляжний волейбол.

Пляжний волейбол (beach volleyball) - порівняно молодий, надзвичайно динамічний і видовищний вид спорту, що закріпився в програмі олімпійських ігор. Його стрімкий розвиток в багатьох країнах різних континентів, розширення програми європейських і світових чемпіонатів, неухильне збільшення призового фонду турнірів викликають загострення спортивної конкуренції на міжнародній арені, що сприяє підвищенню рівня майстерності гравців і зростанню видовищності та популярності гри.

Стрімкий розвиток пляжного волейболу в багатьох країнах світу, неухильне розширення програми європейських і світових чемпіонатів, успішний дебют на Олімпійських іграх в Атланті в 1996 році викликають посилення спортивної конкуренції на міжнародній арені, сприяють зростанню видовищності гри і підвищенню майстерності гравців.

Гра у пляжний волейбол - це не тільки ефективний засібфізичного виховання, а й засіб активного та корисного відпочинку. Ця динамічна гра розвиває в людині такі якості, як швидкість, влучність, витривалість, спритність, силу. Поряд з фізичними якостями волейбол в силу своєї специфіки сприяє вихованню моральних якостей в першу чергу товариства, мужності, наполегливості.

Охочих займатися пляжним волейболом стає все більше і більше не тільки через видовищність та динамічність гри, але й через доступність і достатню простоти правил.

Пляжний волейбол, як гра має багатий та різноманітний руховий зміст. Щоб грати в волейбол необхідно швидко бігати, блискавично змінювати направленнята швидкість рухів, високо стрибати, володіти силою, спритністю і витривалістю.

Заняття волейболом позитивно впливають на організм людини. Дії спортсмена пов'язані з емоційним збудженням, відповідними реакціями організму. Все це зміцнює руховий апарат людини, удосконалює процес обміну речовин, кровообігу, дихання. Характерна для волейболу швидка зміна ігрових ситуацій сприяє багатосторонньому розвитку функцій зорового, тактильного, рухового, вестибулярного і слухового аналізаторів.

Гра в пляжний волейбол вимагає від гравців максимального прояву фізичних можливостей, вольових зусиль та вміння використовувати здобуті навички.

Об'єкт дослідження – особливості тактики в пляжному волейболі.

Предмет дослідження – засоби і методи навчання тактики і техніки гри в пляжний волейбол.

Мета дослідження – теоретично обґрунтувати особливості тактики гри в пляжному волейболі.

Завдання дослідження:

розкрити сутність тактики як методу ведення гри

дослідити тактичні дії гравців у нападі

визначити тактичні дії гравців у захисті в пляжному волейболі

розглянути чинники, що визначають ефективність тактичних ігрових дій у пляжному волейболі.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, двох розділів, висновків та списку використаної літератури.

Закрити

Особливості тактики в пляжному волейболі

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.