Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 32

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

План

Вступ. 3

1. Дихання. 4

1.1. Значення дихання. 4

1.2. Процеси вдиху і видиху та їх регуляція. 6

1.3. Основні показники активності дихання. 9

1.4. Причини порушення регуляції дихання. 11

2.  Активізація відновних функцій організму людини при захворюванні дихальної системи  14

3. Дихальна гімнастика. 20

4. Бодіфлекс. 24

Використана література. 33

Вступ

Кисень знаходиться в навколишньому повітрі. Він може проникнути крізь шкіру, але лише в невеликих кількостях, майже недостатньо для підтримки життя. Надходження в організм кисню і виділення з неї вуглекислого газу забезпечує дихальна система. Транспорт газів і інших необхідних організму речовин здійснюється за допомогою кровоносної системи. Функція дихальної системи зводиться лише до того, щоб забезпечувати кров достатньою кількістю кисню і виділення з неї вуглекислий газ.
Хімічне відновлення молекулярного кисню з утворенням води служить для ссавців основним джерелом енергії. Без неї життя не може продовжуватися довше за декілька секунд.
Відновленню кисню супроводить утворення CO2. Кисень входить в CO2 не походить безпосередньо з молекулярного кисню. Використання O2 і утворення CO2 зв'язано між собою проміжними метаболічними реакціями; теоретично кожна з них тривають якийсь час.
Обмін O2 і CO2 між організмом і середовищем називається диханням. У вищих тварин процес дихання здійснюється завдяки ряду послідовних процесів.
1. Обмін газів між середовищем і легенями, що звичайно позначають як "легеневу вентиляцію".
2. Обмін газів між альвеолами легенів і кров'ю (легеневе дихання).
3. Обмін газів між кров'ю і тканинами.
4. Нарешті, гази переходять усередині тканини до місць споживання (для O2) і від місць освіти (для CO2) (клітинне дихання). Випадання будь-якого з цих чотирьох процесів приводять до порушень дихання і створює небезпеку для життя людини.

Закрити

Дихання як спосіб оздоровлення організму. Система бодіфлекс

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.