ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ПРОДУКЦІЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗДІЛ 2. ОЦІНКА РИНКУ ЗБУТУ

РОЗДІЛ 3. ФОРМИ ТА РІВЕНЬ КОНКУРЕНЦІЇ

РОЗДІЛ 4. СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ

РОЗДІЛ 5. ПЛАН ВИРОБНИЦТВА

РОЗДІЛ 6. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН

РОЗДІЛ 7. ЮРИДИЧНИЙ ПЛАН

РОЗДІЛ 8. ОЦІНКА РИЗИКУ ТА СТРАХУВАННЯ

РОЗДІЛ 9. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН, СТРАТЕГІЯ ФІНАНСУВАННЯ, ФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ВСТУП

Розбудова в Україні туристичної галузі, яка дедалі більше інтегрується у світову туристичну індустрію, є одним з ключових напрямів структурної перебудови економіки. Пріоритетність розвитку в’їзного, внутрішнього та сільського зеленого туризму позитивно позначається на підвищенні якості життя в Україні, створенні додаткових робочих місць, поповненні валютних запасів держави, підвищенні її авторитету на міжнародній арені.

Туристична галузь є важливим чинником стабільного й динамічного збільшення надходжень до бюджету, істотного позитивного впливу на стан справ у багатьох галузях економіки (транспорт, торгівля, зв’язок, будівництво, сільське господарство тощо). Туризм сприяє підвищенню зайнятості населення, розвитку ринкових відносин, міжнародному співробітництву, залученню громадян до пізнання багатої природної та історико-культурної спадщини краю, збереженню екологічної рівноваги.

Рівненщина була, є і буде краєм туризму у всіх його іпостасях. Вона має давні і гарні туристські традиції, знаних і кваліфікованих туристських лідерів, а головне – чудові історико-етнографічні та економіко-географічні передумови і перспективи розвитку цієї специфічної галузі економіки і гармонійно невід’ємної складової частини життєдіяльності кожної нормальної людини . А для нормальної людини пізнання світу, передусім свого рідного краю, своєї малої Вітчизни, є життєвою потребою виховання у собі патріотизму, без чого людина у цьому житті не може і не здатна повноцінно відбутися. А найбільша цінність кожної держави – її люди.

Чарівна, багата природа, унікальні пам’ятки історії та культури, що живляться і виростають з волинського ґрунту, традиційна гостинність людей на тлі загальновизнаної національної та конфесійної толерантності кличуть у цей куточок України. Це дивний край, де архітектурні шедеври змагаються з неповторними творіннями природи.

За два останні роки в нашій державі відбуваються бурхливі процеси перетворення туристичної галузі в одну із провідних галузей економіки України. Це, перш за все, пов’язано з прийняттям Державної Програми розвитку туризму в Україні на 2004-2010 роки, ряду Указів Президента України та постанов Кабінету Міністрів України про підтримку розвитку туризму.

Не стояло осторонь цих процесів і управління з питань туризму обласної державної адміністрації, яке однозначно налаштована на розвиток туризму в краї, і буде робити все можливе, аби до нас приїздили і грошовиті люди, і просто звичайні громадяни, для яких туризм став би не бізнес-туром, а чисто розважальним відпочинком.

Метою написання даної курсової роботи є дослідження механізму створення туристичного агентства ТОВ „Супутник”.

Інформаційною базою для написання роботи стали статистичні дані, довідкова література, методичні розробки, підручники та навчальні посібники відомих українських та зарубіжних авторів, нормативно-правові документи.


Розділ 1. Продукція підприємницької організації

У мiстi Рівне та на його околицях є багато об’єктів природи, історичних та архітектурних пам’яток, котрим слід приділити особливу увагу. Наприклад Тараканівський форт у Дубнівському районі, Свято-Покровський жіночий монастир у місті Корці. У місті також є Рівненський краєзнавчий музей, в якому зберігається більше 60 тис. одиниць основного фонду.

Усі вище згадані об’єкти туристичного значення не використовуються або мало використовуються. Перш за все це зумовлено тим, що громадяни практично зовсім не отримують інформації про ці чудові місця. Не має відповідних зон відпочинку, готелів, кемпінгів. У місті відсутня відповідна громадська організація , яка б наглядала за туристичними об’єктами, прибирала територію. Не проводиться залучення волонтерів як екскурсоводів, відсутні рекламні буклети, рекламні щити. Рівне - студентське містечко. Отже, у місті існує великий потенціал для залучення молоді до громадського життя, проведення різних фестивалів та конкурсів на історичній або культурній основі, що б допомогло студентам корисно провести свій вільний час.

За сприянням органів місцевого самоврядування можна пожвавити вирішення даної проблеми. Для цього потрібно створити туристичне агентство ТОВ „Супутник”.

Метою ТОВ „Супутник” є розвиток ринку туристичних послуг у місті а, отже, зростання потоку туристів. А також створення робочих місць і поповнення бюджету міста. Оскільки місто студентське, необхідно залучити молодь до громадської роботи, пов’язаної з розповсюдженням інформації про історичні пам’ятки, наприклад рекламним або маркетинговим шляхом. Робота агентства буде полягати у наступних завданнях:

- створення єдиної інформаційної системи, яка б містила дані про заклади сервісного обслуговування туристів у місті;

- розробка рекламних буклетів;

- розроблення туристичних маршрутів;

- створення зони відпочинку.

Для того, щоб місто отримувало прибуток від перебування туристів на його території, необхідно стимулювати інтенсивність відвідування міста автотуристами та туристами, котрі б спрямували надходження коштів в міську казну. На місцевому рівні слід прийняти відповідні рішення, котрі б сприяли і стимулювали туристичну діяльність.

Очікуванні результати

В результаті проведення вищезгаданих заходів передбачається:

- поповнення міського бюджету;

- збільшення потоку як українських, так й іноземних туристів;

- поновлення міжнародних контактів;

- популяризація національної культури;

- проведення туристичного обміну між студентами зарубіжжя;

- додаткові послуги в сервісному обслуговуванні туристів;

- зменшення процентної кількості безробітних;

- проведення різноманітних заходів. 

Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 51

Безкоштовна робота

Закрити

Створення туристичного агентства ТОВ Супутник

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.