Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 26

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

План 

Вступ. 3

1. Біологічні  фактори  гомінізації 4

2. Біологічні  передумови   виникнення  свідомості 6

3. Проблема грані між людиною і твариною.. 9

4. Загальні відмінності людини від тварини. 11

4.1. Відмінності психіки тварин і людини. 15

4.2. Біологічні відмінності людини від тварин. 18

Висновки. 24

Список використаної літератури. 25

Додатки. 26

Вступ

Гомінізацією називають процес олюднення мавпи, початок якому поклало формування перших специфічних людських особливостей, а завершенням була поява людини сучасного типу. Для людської лінії еволюції специфічно виникнення принципово нового способу поведінки - адаптації до трудової діяльності.

Основним чинником і критерієм гомінізації, безумовно, є культура, перш за все трудова діяльність. З цієї точки зору зрозуміла першорядна роль археологічного критерію.

Основними системами гомінізації є: прямоходіння, великий високорозвинений мозок, пристосована до трудової функції рука, а також дентиція - будова зубної системи. Всі ці морфологічні ознаки в тій чи іншій мірі відображають і зміни в поведінці. Тобто трудова діяльність входить у морфологічний критерій гомінідів опосередковано, через «відбиток» її в анатомічних структурах.

До сімейства гомінідів слід відносити всіх двоногих вищих приматів, які в тій чи іншій мірі пристосувалися до нової обстановки і були змушені вдаватися до використання, а потім і до виготовлення штучних засобів культурної адаптації.

Іншими складовими компонентами критерію можуть бути: достатньо високий рівень церебралізаціі і первинне пристосування руки до трудової діяльності «силового» напряму.

Фахівцями обговорюється цілий спектр чинників, які могли надати той чи інший вплив на процес гомінізації і його темпи: це підвищення рівня радіації, геомагнітні інверсії, вулканізм, землетруси, зміна характеру харчування, ізоляції та ін.

Закрити

Чинники процесу гомінізації і проблема грані між людиною і твариною

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.