Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 47

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЄВРАЗІЇ 5

1.1. Географічне положення Євразії 5

1.2. Рельєф та геологічна будова Євразії 6

1.3. Клімат та природні зони. 9

РОЗДІЛ 2. БІОРІЗНОМАНІТТЯ ССАВЦІВ ПОМІРНОГО ПОЯСУ ЄВРАЗІЇ 15

2.1. Загальна характеристика тваринного світу Євразії 15

2.2. Ссавці помірного поясу Євразії 17

БІЛКА ЗВИЧАЙНА (Sciurus vulgaris) 17

БОРСУК (Meles meles). 19

БУРИЙ ВЕДМІДЬ (Ursus arctos) 20

ВОВК (Canis lupus L.) 26

САРНА ЄВРОПЕЙСЬКА (Capreolus capreolus ) 33

РИСЬ (Felis lynx) 36

ДЖЕЙРАН (Gazella subgutturosa) 40

ТИГР АМУРСЬКИЙ (Panthera tigris altaica) 43

ВИСНОВКИ.. 46

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 48

ВСТУП

Євразія — це найбільший материк Землі, що складається з двох частин світу — Європи і Азії. Межа між ними існує умовний розподіл, що проходить східним схилом Уральських гір, річкою Емба, північним узбережжям Каспійського моря і Кума-Маничською западиною. Далі Азію і Європу розділяють Азовське і Чорне моря. Разом з островами Євразія займає площу близько 53,4 млн. км², з них на острови припадає близько 2,75 млн. км2.

Безперервність масиву суші, сучасна тектонічна консолідованість материка, єдність багатьох кліматичних процесів, значна спільність розвитку органічного світу, прояву природничо-історичної єдності, а також необхідність обліку значення територіальної цілісності для оцінки соціально-історичних явищ викликали потребу в назві, що поєднує весь материк. Найзручнішим виявилося введене Е. Зюссом у 1883 р. у геологію і географію поняття «Євразія».

Тваринний світ Євразії дуже різноманітний. Розподіл сучасної дикої фауни по території залежить від особливостей природних умов і від результатів діяльності людини.

Найбільш поширений крупний ссавець тундри — північний олень. У тундрі водяться також песець, лемінг і заєць-біляк. З птахів найбільш поширені біла і тундрова куріпки. На літній період в тундру прилітають чайки, гагари, гаги, гусаки, витчи, лебеді.

Тваринний світ лісової зони краще всього зберігся в тайзі. Тут живуть вовки, бурі ведмеді, лосі, рисі, лисиці, білки, росомахи, куниці. З птахів — тетерук, глухар, рябчик, клест. Степові тварини — степовий тхір, ховрахи, різні миші. З крупних тварин зберігся сайгак. Різноманітні птахи — жайворонки, ластівки, соколи.

У напівпустелях і пустелях переважають плазуни, гризуни, копитні. У Центральній Азії мешкають двогорбі верблюди, дикі осли — кулани. У гірських лісах Південного Китаю збереглися бамбуковий ведмідь панда, чорний гімалайський ведмідь, леопард.

На Індостані і на острові Шрі-ланка до цих пір живуть дикі слони. Для Індії і Індокитаю характерна велика кількість мавп, велика кількість різних плазунів, особливо отруйні змії. Багато тварин, що мешкають в Євразії, занесено в Червону книгу: зубр, уссурійський тигр, кулан і ін.

Об’єктом дослідження є представники ссавців, які мешкають в помірному поясі Євразії.

Предметом курсової роботи є дослідження біорізноманіття помірного поясу Євразії, зокрема ссавців, що мешкають на цій території.

Метою курсової роботи є всебічне вивчення біорізноманіття ссавців помірного поясу Євразії.

Мета роботи зумовила вирішення таких завдань:

- ознайомитись із загальною характеристикою континенту;

- розглянути тваринний світ Євразії;

- ознайомитись з деякими представниками ссавців помірного поясу Євразії.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, двох розділів, висновків та списку використаної літератури.

Закрити

Біорізноманіття ссавців помірного поясу Євразії

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.