Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 29

Платна робота

Ціна: 250.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ  

ВСТУП.. 3

1. РОЛЬ ЕЛЕМЕНТІВ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ.. 4

1.1. Макроелементи. 5

1.2. Мікроелементи. 10

2. ЗНАЧЕННЯ КОРЕНЕВОЇ СИСТЕМИ В МІНЕРАЛЬНОМУ ЖИВЛЕННІ 16

2.1. Поглинання речовин коренем. 16

2.2. Метаболічна роль кореня. 18

3. АЗОТНЕ ЖИВЛЕННЯ.. 20

3.1. Надходження азоту в рослини і його перетворення. 20

3.2. Автотрофна асиміляція азоту. 20

3.3. Фіксація молекулярного азоту. 23

ВИСНОВОК.. 27

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 29 

ВСТУП

Джерелом необхідного набору органічних сполук для рослин служать первинні продукти фотосинтезу. Вони утворюються з CO2та H2O у процесі повітряного живлення рослин. В основі їх хімічної структури лежать C, O2iH2. В результаті обміну речовин первинні продукти фотосинтезу перетворюються на амінокислоти, макроергічні сполуки, нуклеїнові кислоти, органічні речовини вторинного походження. Для їх утворення необхідні інші неметали та метали (N, P, S, K, Ca, Fe, Cu, Mg та інші), тобто практично всі елементи таблиці Мендєлєєва. Ці елементи рослини отримують із ґрунту. Тому інтенсивність росту рослин, зокрема врожайність сільськогосподарських культур, залежить, головним чином, від умов ґрунтового живлення.

Ось чому таке велике значення приділяють заходам по збільшенню родючості ґрунтів, дотримання режиму внесення добрив, виконання всіх вимог агротехніки і т.д.

Залежність врожайності від родючості ґрунтів відома давно. Значно пізніше було встановлено, що родючість ґрунту в значній мірі визначається наявністю в ньому солей. Одним із перших таке припущення висловив простий французький ремісник Б. Паліссі в середині ХVI століття. І лише в середині ХІХ століття німецький хімік і фізіолог Ю. Лібіх сформулював основні положення сучасної агрохімії. 

Закрити

Мінеральне живлення рослин

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.