Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 27

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ 1. Світове значення творчості Т.Г. Шевченка. 4

1.1. Вплив Т.Г. Шевченка на розвиток української мови та літератури. 5

1.2. Шевченко і образотворче мистецтво. 19

1.3. Роль Т.Г. Шевченка у становленні українського театру. 22

Розділ 2. Присудження Державних премій України імені Т.Г. Шевченка в галузі літератури і мистецтва. 23

Висновок. 24

Список використаної літератури. 27

Вступ

Проблема дослідження є надзвичайно актуальна в наш час розбудови української державності, прагнення дійти до витоків нашої ментальності, витоків культурного простору, визначення місця української культури у культурологічній картині світу. З’являються різні публікації, вони неоднозначні, а деякі навіть провокаційні.

Мета нашого аналізу полягає у з’ясуванні місця Шевченка в українській культурі і ролі в її розвитку. Творча спадщина Т. Г. Шевченка — геніального українського народ¬ного поета, художника, мислителя, революційного демократа — увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. Його безсмертні твори перекладено мовами народів багатьох країн світу. Інтерес до творчості Т. Г. Шевченка, до його сповненого героїзму життя зростає з кожним роком не тільки в Україні, а й далеко за межами нашої країни. Дедалі більше загострюється боротьба навколо творчої спадщини великого поета й художника.

Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох шевченкових рядків. Спробуємо з’ясувати, яку ж роль відіграв Т.Шевченко та його творчість у становленні та збагаченні української культури.

Закрыть

Влияние Т.Г. Шевченко на становление и развитие украинской культуры

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.