Авиаперелеты в туризме. Основные транспортные авиакомпании - авиаперевозчики украинского туристического рынка

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 47

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ 3

1. Класифікація транспортних подорожей і транспортних засобів 6

2. Особливості туристичних подорожей на повітряному транспорті 8

2.1. Обслуговування на борту літака 8

2.2. Обслуговування пасажирів при затримках рейсу 10

2.3. Послуги харчування на борту літака 11

3. Схеми взаємовідношення туроператорів і авіакомпаній. Права і обов'язки перевізника і пасажира. 15

4. Перевезення пасажирів на регулярних рейсах. 19

4.1. Авіаквитки 20

4.2. Порядок бронювання авіаквитків 23

4.3. Поняття bookability і його важливість для туристичного бізнесу 25

5. Економічний сенс чартеру. Види чартерних програм. 28

6. Безпека авіаперевезень 30

6.1. Авіаційна медицина 31

7. Прогноз авіаперевезень в Україні 35

Практична частина 35

Висновок 39

Список використаних джерел 41

Додатки 43

Вступ

Згідно зі статистикою темпи зростання популярності авіатранспорту є вищими, ніж автотранспорту, що обумовлюється все більшим розширенням географії подорожей та існуючою стійкою тенденцією до скорочення термінів подорожі на користь їх частоти (зростання короткострокових турів на далекі відстані). Все це викликає пильну увагу туристського бізнесу до авіаційних перевезень. Літаки - найпопулярніший вид транспорту в світі. Це ж можна сказати і про авіаперевезення в туризмі. І цьому є ряд причин:

- по-перше, авіація найшвидший і зручний вид транспорту при переїздах на дальні відстані;

- по-друге, сервіс на авіарейсах в даний час має привабливий для туристів вигляд;

- по-третє, авіаційні компанії безпосередньо та через міжнародні мережі бронювання і резервування, виплачують туристським агентствам комісійні за кожне заброньоване в літаку місце, мотивуючи їх тим самим вибирати авіаперевезення. 

Повітряний транспорт є однією з найбільш швидко і динамічно розвивинутих галузей світового господарства і з кожним роком займає усе більш міцні позиції в загальносвітовій транспортній системі. Зараз у світі налічується понад 1300 авіакомпаній. В середньому в рік на авіарейсах перевозиться близько 1,5 млрд чоловік. Міжнародні повітряні сполучення забезпечують зараз понад 470 перевізників, близько 250 з них здійснюють міжнародні регулярні авіарейси. В обслуговуванні міжнародних повітряних сполучень беруть участь понад 1 тис. аеропортів світу, близько 650 з них обслуговують міжнародні регулярні авіаперевезення. Найбільшими авіакомпаніями світу за кількістю перевезень вважаються американські «Delta Air lines», «Pan Amerikan», «United», французька «Air France», німецька «Люфтганза», британська «British Airways» та ін. Великою авіакомпанією вважається російський «Аерофлот».

Однак систему міжнародного повітряного транспорту складають не тільки міжнародні авіаперевізники і аеропорти, але і держави, пов'язані міжнародними повітряними лініями і забезпечують ці повідомлення, а також міжнародні організації в області повітряного транспорту, приймають заходи до забезпечення його ефективного функціонування і безпеки. Мережа міжнародних перевезень в даний час охоплює всі географічні регіони і більше 150 держав світу.

Повітряний транспорт регулюється трьома способами:

1) національне регулювання - ліцензування авіаперевізників, які працюють як на внутрішніх, так і на міжнародних маршрутах;

2) міжурядову регулювання - коли регулярні повітряні маршрути ґрунтуються на угодах між урядами відповідних країн;

3) міжнародне регулювання - коли тарифи на регулярні авіарейси встановлюються (для членів авіаліній) на основі взаємних договорів між країнами-учасницями авіакомпаніями за посередництва Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) або третьої особи. 

Актуальність. Повітряний транспорт швидко та динамічно розвивається і з кожним роком займає все міцніші позиції в загальній транспортній системі. Високі темпи росту популярності обумовлюються постійним розширенням географії подорожей та стійкою тенденцією скорочення термінів поїздок на користь їх частоти. Збільшується частка короткострокових турів на далекі відстані, що пов’язано з розвитком таких видів туризму, як шоп-тури і бізнеc-тури, де визначальним фактором є швидкіcть доcтавки. На сьогодні авіаперевізники збільшили пасажирські перевезення на 19% в порівнянні з першим півріччям 2015 року. Основна частка перевезень припадає на закордонні напрямки. Вони виросли на 18%.Найбільшим внутрішнім перевізником є авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» (МАУ). Також цьоріч на український авіаринок повернуться відомі лоукостери, які здіснюватимуть пасажирські перельоти з 2017 року. 

Об’єктом дослідження даної курсової є особливості авіаперевезень в туризмі, основні транспортні авіакомпанії – авіаперевізники українського туристського ринку. 

Предметом дослідження є такі питання: 

1. Класифікація транспортних подорожей і транспортних засобів. 

2. Особливості туристичних подорожей на повітряному транспорті. 

3. Схеми взаємовідношення туроператорів і авіакомпаній. Права і обов'язки перевізника і пасажира.

4. Економічний сенс чартеру. Види чартерних програм. 

5. Безпека авіа перельотів 

6. Прогноз авіа перельотів 

Закрыть

Авиаперелеты в туризме. Основные транспортные авиакомпании - авиаперевозчики украинского туристического рынка

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.