Действие алкоголя на подростков (психологические и физиологические аспекты)

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 43

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 2

Розділ I. Алкоголь і його негативна дія на організм. 4

1.1. Історія основних напрямків вивчення ранньої алкоголізації. 4

1.2. Вплив алкоголю на підлітків (психологічні фактори) 10

1.2.1. Характерологічні риси хворих раннім алкоголізмом.. 10

1.2.2. Зміна діяльності 12

1.2.3. Зміна смислової сфер особистості 14

1.3. Вплив алкоголя на фізіологію людини. 17

1.3.1. Центральна нервова система. 17

1.3.2. Серцево-судинна система. 22

1.3.3. Жінка і алкоголь. 23

Розділ II. Практичне вивчення алкоголізації підлітків. 28

2.1. Особливості алкоголізації молод. 28

2.2. Порівняльний аналіз розповсюдження і характеру ранньої алкоголізації 32

Висновки. 40

Список літератури. 42

Вступ

У деяких людей існує не правильна думка про те, що вживання спиртних напоїв в помірних дозах не тільки не шкідливе, але і корисне. Багато хто щиро переконаний, що алкоголь підвищує працездатність, допомагає в творчій діяльності, покращує апетит, оберігає від хвороби язви шлунку, простудних і інших захворювань і т.д.

Таке уявлення є глибокою помилкою. Хронічне вживання алкоголю завдає шкоди всім органам і системам, особливо схильних до захворювання.

Перш ніж почати розмову про алкоголь як одному з чинників ризику для здоров'я, слідує, мабуть, звернути увагу на той факт, що несприятливі наслідки, пов'язані з прийомом алкоголю, мають місце навіть при однократному вживанні найменших доз спиртних напоїв. І це не дивно, такі фармакологічні властивості алкоголю, що викликають сп'яніння.

Вплив алкоголю на творчі процеси можна проілюструвати таким фактом. Наприклад, один з майстрів-шахістів випробовував на собі дію алкоголю спеціально, в порядку експерименту, в двох сеансах одночасної гри на 15 дошках. Вперше, в контрольному сеансі, будучи абсолютно тверезим, він виграв 10 партій, а 5 звів внічию. В другому ж сеансі, експериментальному, після прийому 75 г коньяку, виграв тільки 5 партій. 8 звів внічию, а 2 - програв при тому ж самому складі граючих супротивників.

Алкоголь негативно позначається і на різних видах сприйняття. Так, в результаті спеціальних експериментів встановлено, що в нормі для сприйняття слухового і зорового відчуття потрібне 0.19 секунди. Після прийому 60-100 г алкоголю здоровими, непитущими людьми час сприйняття цих подразників збільшується вже до 0,297 секунд, тобто в 1,5 рази. Прийом навіть малих доз алкоголю уповільнює сприйняття больових подразників. В середньому після прийому 60 г алкоголю час сприйняття больових відчуттів зростає майже в 2 рази.

Таким чином, прийом непитущими людьми навіть незначних, здавалося б, доз спиртних напоїв істотно знижує у них якість, точність, координацію рухів, збільшує час рухових реакцій і час сприйняття різних подразників.

У численних медико-лабораторних дослідженнях були виявлені співвідношення між концентрацією алкоголю в крові і характером змін різних фізіологічних реакцій і поведінки людини в стані алкогольного сп'яніння.

Закрыть

Действие алкоголя на подростков (психологические и физиологические аспекты)

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.