Нам поки не вдалося з'ясувати, хто автор, можливо, головної і найгеніальнішої політтехнології Віктора Ющенка – помаранчевого кольору його передвиборчої кампанії. Ігор Гринів, один із головних піарників Ющенка, каже, що це колір партії "Реформи і Порядок", а первісно він означав мед бджіл, які, відомо, є символом ПРП. Можливо, це і так, хоча в питанні встановлення авторства є й інші версії.

Вперше помаранчевий колір з'явився в кампанії Ющенка влітку 2002 року. Вистрілив він восени 2004, коли навіть дерева агітують за Ющенка. Зараз у Києві помаранчевий став ледь не предметом всезагального психозу. Помаранчеві стрічки і на таксі, водії яких так люблять шансон, і на мерседесах, пасажири яких також люблять цю радіостанцію. Помаранчеві люди в ресторанах і метро, в інститутах і школах – хоча діти не мають права голосу. Помаранчеве скрізь

Коли на сайті лідера "Нашої України" з'явилося оголошення, що в його прес-клубі роздають помаранчеву атрибутику, натовп охочих заблокував вулицю Сагайдачного. Зараз стрічки і розтяжки на вікна закінчилися. Обіцяють підвезти у понеділок. На Сагайдачного знову буде "пробка"...

У суботу коли автор їхав на Майдан, у вагон метро зайшла людина років 45 у звичайній шкіряній неновій куртці типу "танкер". Явно інженер із числа людей, який все ще виривається із радянської епохи. Їхав і читав книгу. На шиї у нього була помаранчева стрічка "Так! Ющенко", на рукаві – стрічка "Пори!" Це, слід розуміти, один із "терористів", якими влада активно залякувала Україну останні місяці. Або один із числа "помаранчевого війська", яке зараз формує команда Ющенка.

Якщо буде революція, вона буде не каштанова. А помаранчева.

У суботу Ющенко вдруге за два тижні зібрав масовий мітинг в Києві. 70 тисяч – це мінімальне число людей, яким можна оцінити присутність на акції. Цього разу вона анонсувалася значно слабше, ніж мітинг під ЦВК 23 жовтня. Але результат майже той самий. Київ стає містом Громадян. І саме тут відбудеться помаранчева революція. Якщо вона буде...

Завдання Ющенка – до 21 листопада повернути людям віру у перемогу. Ніч, яка відділяла минулу неділю від понеділка, стала часом депресії. Результати виборів у першому турі почали оголошувати із регіонів беззаперечної підтримки Януковича, його перевага над Ющенком сягала 20%. Ця хитрість влади дала свій результат. Хоча наступні офіційні дані звели результати Ющенка і Януковича, перша реакція була шокуючою для половини України.

У суботу ЦВК продовжує рахувати бюлетені. Дані Центрвиборчкому не змінюються – Ющенко відстає від Януковича на 0,66%, при цьому необраховані два з половиною відсотки бюлетенів з "помаранчевих" регіонів.

"Режим міркує шостий день. Після 94% підрахунку голосів його заціпело, він не знає, як повертати арифмометр і рахівниці. Бо йому треба один бажаний номер – щоб той фаворит, за якого навіть тюрми не проголосували в першому турі, щоб він вів у першому турі. Цього не вийде", - це Ющенко повертає людям надію на мітингу.

"Коли вибори президента відбуваються в Росії, то нація, яка має 12 часових поясів, через 12 годин дізнається про кінцеві підсумки. Коли ми говоримо про Україну, іде шостий день, але ми не можемо отримати попередніх підрахунків голосів виборців".

У суботу Порошенко відніс до Центрвиборчкому результати паралельного підрахунку по 99,95% дільниць України. "Там засвідчується, що з результатом 39,77% переміг Віктор Ющенко", - заявив сам Ющенко на своєму мітингу.

"Я хотів би сказати подяку кожному, хто прийшов у цей день на дільницю – незалежно від того, за кого голосував. Бо це громадянська позиція. Це демонстрація того, що моя нація – це не нація козлів. (оплески). Я хотів би вкотре сказати прем'єр-міністру – ви живите в унікальній країні, де є унікальна нація, яка ніколи не називалася як нація козлів. Ця нація називається українці".

"Вибори показали – правда ходить по обох берегах Дніпра. Тому що кандидат від демократичних сил виграв у 17 регіонах України, в тому числі у славному місті Києві".

"Підсумки виборів, які вибачите з 1 листопада, є неправдиві, вони побудовані на маніпуляції, які проводить влада через спеціальну електронну технологію. Це є підставою сказати: ми не довіряємо владі і ЦВК за ті маніпуляції, які вона зробили в день виборів".

Далі Ющенко розповідає про технологію "транзитного серверу" – коли дані про результати голосування потрапляли до ЦВК, відкориговані на спецсервері, який знаходиться під контролем адміністрації президента.

Друга причина мітингу – це інструктаж про основні способи фальсифікації виборів. Ющенко:

"Мене як громадянина ображає, що біля 1,2 мільйона не були допущені до виборів. Це ганьба. Коли проводився референдум по так званій політичній реформі Леонідом Кучмою роки чотири назад – тоді списки були на рівні, ми давали підтримку цій ініціативі на 102%.

Що сталося сьогодні, що влада так безпорадно поступила з виборцем? Вона знає одне: чим менше виборча активність, тим більше чистих бюлетенів залишається для фальсифікацій. Тому ми повинні як один сказати один одному – друзі, другий тур починається з ініціативи кожного з вас, чи особисто ви, ваші сусіди, ваш будинок, ваша вулиця є у списку виборців. Перевірте, чи є ви чинним громадянином, який може голосувати!

По так званим відкріпним талоном сфальсифіковано близько мільйона голосів. ЦВК не повідомляє, скільки видано відкріпних талонів і скільки проголосували. Ми маємо оперативні дані про те, що відкріпних талонів було видано близько 300 тисяч, голосування відбулося близько 1 мільйона.

Тільки за один день ми були свідками, як кількість виборців після 20 години 31 жовтня тільки по чотирьом областям – Донецьк, Крим, Черкаси і Луганськ – збільшилася на 150 тисяч".

Це 240 дільниця округу №86 Житомирської області. Інший такий же протокол – 29 дільниця округу №73 Житомирської області. "Запам'ятайте ці адреси", - звертається Ющенко.Потім Ющенко показує пусті протоколи, де не зазначені результати голосування, але де стоять підписи всіх членів комісії та "мокра печатка". Тобто у разі потреби влада сама проставляє той рівень підтримки, який їй потрібен.

"До таких протоколів напряму відносяться слова, які сказали декілька років тому голова Донецької обладміністрації Віктор Янукович і Сумської обладміністрації Володимир Щербань. Вони казали президенту: "По мажоритарному округу, Леонід Данилович, мы орангутанга можем провести в парламент".

У відповідь Майдан Незалежності: "Гань-ба! Гань-ба! Гань-ба!"

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 8

Бесплатная работа

Закрыть

Оранжевая революция

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.