Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 53

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ 3

Розділ 1. Виконання зачіски 6

1.1. Опис підготовки робочого місця і утримання його під час роботи 6

1.2 Опис технологічного процесу виконання роботи 7

1.3 Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконані даної роботи. 10

1.4 Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю. 13

1.5 Техніка безпеки при виконанні даної роботи 16

1.6 Зображення (кольорове фото 20Х30) даної моделі в двох поворотах 18

Розділ 2. Інструкційна картка 19

Розділ 3. Виконання макіяжу у відповідності до створюваного образу 28

3.1 Правила вибору макіяжу та особливості його виконання. 28

3.2 Інструменти та приладдя, що необхідні для роботи 31

3.3 Матеріали, що необхідні для виконання роботи. 34

3.4 Опис технологічного процесу 38

3.5 Техніка безпеки при виконанні макіяжу. 41

3.6 Зображення (кольорове фото 20Х30) моделі з виконаним макіяжем 43

Розділ 4. Сучасні досягнення в даній галузі 44

Використана література 54

Вступ

Для сучасної людини зовнішній вигляд, зокрема зачіска, одяг і макіяж відіграють важливу роль. Але в сьогоднішньому суспільстві ще в більшій мірі зустрічають по зачісці. У чоловіків і в жінок зачіска — це сама головна, деталь зовнішнього вигляду, що кидається в очі. Навіть для власного самоствердження, це є важливим показником успішності. По стану волосся, по відношенню людини до нього уважний спостерігач може багато чого сказати про стан душі людини. Таких спостерігачів навколо вас чимало — одні з них доброзичливі до нас, інші, на жаль, ні. Талановитий і досвідчений майстер-перукар, підбираючи зачіску, інстинктивно створює її так, щоб підкреслити кращі сторони в зовнішності людини, а отже, і у всю її цілісному вигляді. Волосся для людини стало настільки важливим, що ним зацікавилися навіть біоенергетики.

Людина почала доглядати за своїм волоссям з тих пір, як вперше підняла руки, щоб забрати волосся яке їй заважає. Важко навіть уявити собі, як справлялися наші далекі предки зі своїм волоссям, що відростало. Припікали їх вогнем? Обрізали кам'яними лезами? Заплітали в довгі коси, змазуючи жиром і брудом? Імовірно, було і те, і інше, і ще багато чого. У всякому разі, «гомо сапіенс» просто не може існувати без того, щоб не доглядати якось за своїм волоссям. Тому треба відзначити, що перукарське ремесло - одне із самих древніх в історії людства. Можна було б довго і докладно аналізувати розвиток перукарської моди - і цьому присвячені цілі монографії.

Від зачіски багато в чому залежить, чи будете ви виглядати сіренькою мишкою або почнете випромінювати впевненість і доброзичливість. Вона відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а й того майстра, який створив зачіску. Це відбиток його смаку і поглядів; за допомогою зачіски можна приховати або виявити особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонійний образ і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства, певної людської спільноти. Форма зачіски є яскравим проявом моди – конкретним проявом художнього стилю на певному етапі, і несе в собі особливі риси усього стилю загалом.

Нарешті, що стосується швидкоплинності сучасної моди, тут досить привести слова одного з її корифеїв — Пьєра Кардена. На питання журналіста, чому мода така жорстока, така химерна, так швидкоплинна, він відповів: «Нехай і інші жінки поцарюють». Що ж, не так? Але є й інша сторона справи — це конкуренція між творцями моди, модними будинками, парфумерними фірмами: вони викидають на ринок все нові і нові товари. Відомо, що з 60-х років косметична індустрія залишається однією з найбільш стабільно розвинутих галузей промисловості — кожне десятиліття вона подвоює рівень виробництва. Що ж стосується стилів в зачісках – відверто можна сказати, що з кожним роком вони видозмінюються. Ще донедавна зачіски фантазійного характеру створені на перукарських конкурсах вважали незвичними для повсякдення, та сьогодні багато людей, що дотримуються віяння моди досить комфортно себе почувають з асиметричними зачісками та виголеними скронями. Модельєри зачісок сьогодні намагаються вгадати напрямок моди майбутнього, а дехто намагається хоч якось вплинути на її розвиток. Моделювання зачіски — один з найважливіших етапів творчого процесу перукаря. Процес моделювання не обмежений рамками часу обслуговування клієнта. Перукар може моделювати в думках або на листі паперу задовго до візиту клієнта в перукарню. Але цьому виду діяльності і цим творчим зусиллям перукаря іноді приділяється мало уваги і не оцінюється гідно як клієнтами, так і адміністрацією. У спеціальній літературі у перукарській справі взагалі не згадується і не акцентується увага на цій стороні питання.

Моделювати — означає творчо створювати нові зразки моди, ґрунтуючись на художньому смаку, на традиціях перукарського мистецтва, знаннях світової моди.

Художник (письменник, живописець, музикант, архітектор, перукар), ґрунтуючись на життєвих спостереженнях і отриманих враженнях, створює свої твори (роман, картину, статую, оперу, зачіску і т. д.), сполучає в них розрізнені елементи (окремі слова, відтінки кольору, звуки, лінії і т. д.) в єдину специфічну форму, підпорядкувавши її в певному задуму.

Перукарі, як і митці, створюють свої роботи в тому чи іншому стилі. На сьогодні існує багато стилів і кожен з них має цікаве історичне минуле. Я створювала образ в фантазійному стилі.

Фантазійна зачіска – це зачіска яка створюється для споглядання, а не для споживання, вона має яскраво-виражену характерність.

Сучасний модний образ на основі фантазійної зачіски повинен розкривати художній образ, мати гостро виражену характерність та захоплювати глядача, викликаючи яскраві враження, створюючи незабутні відчуття, які людина переживає при спогляданні творів мистецтва.

При проектуванні фантазійної зачіски стиліст має можливість самовиразитись, розкрити свій творчий потенціал, відтворити своє відношення до світу, свій світогляд та художній смак. Працюючи над такими зачісками дизайнер постійно шукає нове та оригінальне, експериментує з формою, фактурою, кольорами, при цьому можливо зовсім не враховувати такі вимоги до зачіски, як практичність, зручність.

Та як би там не було розвиток перукарського мистецтва залежить від професійного зростання перукарів – модельєрів. Ефективними у вдосконаленні майстерності є проведення професійних конкурсів. Серед різновидів конкурсних зачісок є повсякденні, вечірні і фантазійні. І лише в фантазійних дозволяється використовувати екзотичні прикраси та яскраво фарбувати волосся. Та які б ми не утворювали шедеври з волосся важливо його зберегти здоровим. Красиве волосся — завжди чисте і блискуче. Це результат ретельного догляду. Фактура волосся, товщина і кучерявість, безсумнівно, визначає вибір зачіски, але для повсякденного догляду за волоссям значення майже не має.

Закрыть

Создание фантазийного образа с помощью прически с рельефами

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.