Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 48

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Розділ 1. Виконання зачіски 2

1. Вступ. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі 2

2. Організація робочого місця 8

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 10

4. Устаткуваня, інструменти та приладдя, що застосовуються при виконанні даної роботи 12

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні данної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 14

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 16

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. 17

Розділ 2. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу 20

1. Правила вибору макіяжу та особливості його виконання 20

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи. 21

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи. 32

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 37

5. Техніка безпеки при виконанні макіяжу 41

6. Зображення моделі з виконаним макіяжем 44

Розділ 3. Додатки 45

1. Інструкційна картка по виконанні зачіски 45

2. Інструкційна картка по виконанні зачіски 46

3. Сучасні досягнення в данній галузі 47

РОЗДІЛ 4. Рекомендована література 48

Розділ 1. Виконання зачіски

1. Вступ. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі

Перукарське мистецтво витікає з глибокої давнини. до цього часу точно не встановлено, коли воно зародилось. відомо, що ще 2-3 тисячі років до н.е. людям було властиво прикрашати свою зовнішність зачісками і чим вищою ставала культура народу, тим більшу різноманітність набували зачіски.

Зачіску прийнято вважати фігурну укладку, завивку або стрижку волосся, зазвичай в поєднанні з квітів, пір’їв. зачіска створюється із натурального та штучного волосся (буклі, шиньйони, коси, перуки). вона поєднується не тільки з костюмом, але і з косметикою, у чоловіків – в поєднанні з вусами та бородою.

В залежності від призначення зачіски умовно поділяються на дві категорії: побутові та видовищні.

Побутові зачіски (сучасні) в свою чергу поділяються на щоденні і святкові. дані ці зачіски можна розділити на підгрупи в залежності від використання в різний час і в різному середовищі: вдень, ввечері, в приміщенні (дома, в театрі, на роботі), на вулиці та ін.

Видовищні зачіски в залежності від виду та жанру видовищного мистецтва можуть використовуватися в театрі, в цирку, а також можуть являтися частиною карнавально-маскарадного костюму. у всіх випадках вони мають чітко виражений цільовий напрямок, вони підкреслено характерні, так як повинні давати найбільш повне уявлення про художній образ і дуже часто виявляються тісно пов’язані з тією чи іншою „сценічною маскою”.

Видовищними являються і конкурсні моделі, які поділяються на щоденні, вечірні та художні (фантазійні). кожен із цих видів конкретно визначається умовами конкурсу.

Будь-яка зачіска, яка представлена на конкурсі, повинна являти собою новий за видом, формою, силуетом і деталями образ. тому одяг в певній мірі підбирається під зачіску, адже необхідно представити саме модель зачіски. манекенниці, які демонструють модель, повинні пристосуватися до моделі, щоб краще виразити художній зміст, який виражається зачіскою. з цією ціллю використовується грим.

Однією із важливих характеристик форми зачіски є властивий даній формі образний зміст. дійсно, навіть не причесана, не брита, нестрижена людина з довгими волоссям несе певний образ ( "дикуна", „хіппі”, „відьми”), зачіска визначеної форми, створена засобами перукарської техніки (із врахуванням типу одягу, часу і місця використання) ще в більшій мірі слугує означенням того чи іншого художнього образу.Для того щоб правильно підібрати зачіску, необхідно враховувати форму і тип особи, характерні для нього риси, а також особливості фігурив процесі моделювання зачісок зазвичай виділяють п'ять різних типів особи: трикутне, квадратне, прямокутне, кругле і овальне. існує також ще і трапецієподібний, або грушовидний тип. Особа з овальним обличчям вважається особою ідеальної форми. для нього характерні плавні переходи від чола до скул, а потім до підборіддя. зазвичай у людей з овальним обличчям ширина чола відповідає ширині скул, а ширина підборіддя становить 5-6 см, висота особи в 1,5 разів перевищує його ширину.знаменитості з овальним типом обличчя - Дженніфер Еністон, Сінді Кроуфорд, Шерон Стоун і Джулія Робертс.Людям з овальним обличчям йдуть практично будь-які зачіски різноманітних форм, у тому числі асиметричні. володарі овального особи можуть часто міняти зачіску, не боячись того, що стане помітний недолік. звичайно, вибір для них все ж обмежений іншими особливостями їх волосся та обличчя, однак сама форма дає їм широкий простір для експериментів.

Особа даним типом обличчя відрізняється найбільш широкою частиною на рівні брів і вище з поступовим звуженням по лінії скронь і щік, закінчуючись витонченим підборіддямвисокі зачіски небажані, оскільки вони лише підкреслять гостре підборіддя і вузьку нижню частину обличчякраще врівноважити цей контраст, вибравши довжину волосся до підборіддя і плавно загнув пасма. такому типу обличчя йдуть і більш довге волосся, а також зачіски з прямим або бічним проділомзнаменитості з трикутним типом особи - Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Мішель Пфайфер, Клаудіа Шиффер.Якщо зачесати волосся за вуха, очі стануть виразнішими не рекомендується робити пишні широкі стрижки, які візуально збільшують і збільшують верхню частину голови. збільшивши обсяг волосся на потилиці, можна як раз вдало збалансувати вузьке підборіддя і широкі скули.

Закрыть

Зрелищная прическа Шляпка

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.