Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ 3

Розділ 1. Технологія виконання "французького манікюру" 5

1.1. "Французький манікюр". Особливості виконання у домашніх умовах. 5

1.2. Варіанти французького манікюру 7

1.3. "Французький манікюр" класичний та "французький манікюр" в техніці "омбре". Їх основні відмінності. 10

1.4. Елегантність в нарощені "французького манікюру" 11

1.5. Способи нарощення нігтів та матеріали, що використовуються при їх моделюванні 12

1.6. Рівний френч з використанням гель-лаків 16

Розділ 2. Технологія виконання європейського манікюру 21

2.1. Європейский манікюр та його особливості 21

2.2. Європейський манікюр. Як доглядати за нігтями 21

2.3. Манікюрне приладдя 22

2.4. Техніка виконання європейського манікюру 24

Висновок 26

Список використаних джерел та літератури 27

Вступ

Французький манікюр - це незмінна класика на всі часи. Цей манікюр підійде для будь-якого випадку в житті - будь то весілля, вечірка або робочі будні. Тому, якщо не знаєте, чим завершити свій образ, - вибирайте френч! Виглядає він дуже витончено, природно і елегантно. А в останні роки з'явилося безліч варіацій французького манікюру на будь-який смак!

Мабуть, саме елегантне втілення універсальності в історії моди. Однак, відразу слід застерегти, що «французький манікюр» відноситься до Франції приблизно так само, як ставиться до неї французький поцілунок. Саме тому назва цієї техніки обробки нігтів традиційно пишеться в лапках. Його творець - Джеф Пінк, американець за походженням і знаменитої марки лаків і продукції для манікюру «ORLY», що розташовується неподалік від Голлівуду. Пінк запропонував новий варіант манікюру в одна тисяча дев'ятсот сімдесят шість році, коли одному з голлівудських продюсерів на знімальному майданчику раптово знадобився універсальний манікюр, який би підходив до всіх без винятку численним костюмам актрис.

Саме тоді народилася ідея додання нігтям здорового, природного кольору і відтінку, максимально наближеного до їх природного вигляду. Покриття з яскраво виділеним білим кінчиком, яке миттєво стало популярним в Америці і отримало назву було «Natural Nail»(натуральний ніготь). Зовсім скоро Джеф Пінк потрапив на показ мод у Парижі, де запропонував одній з моделей зробити такий варіант дизайну нігтів. Це покриття їй дуже сподобалося.

Більше того, і інші моделі теж захотіли мати такі нігті. Ось з тих пір весь світ знає, що таке «французький манікюр», але не всі здогадуються, що його винайшов американець, засновник компанії ORLY - Джеф Пінк.

Слід зазначити, що останнім часом все більшої популярності у всьому світі завойовує мистецтво прикраси нігтів. Воно в лічені роки з нешкідливого покриття нігтів лаками різноманітних кольорів і відтінків перетворилося на цілу індустрію. Тепер дизайнери все частіше дозволяють собі відступ від класичного «французького манікюру», замінюючи традиційний яскраво-білий колір вільно виступаючого краю нігтьової пластини на абсолютно неймовірні відтінки і навіть яскраві блискітки.

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Закрыть

Технология выполнения французского и европейского маникюра

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.