Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 42

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ І. Теоретичні основи системи музичного виховання Золтана Кодая. 4

1.1. Музично-педагогічні погляди Золтана Кодая. 4

1.2. Розвиток метро-ритмічного відчуття за системою Золтана Кодая. 10

1.3. Розвиток ладового відчуття за системою Золтана Кодая. 11

Розділ ІІ. Практичні аспекти або застосування системи ладового відчуття дітей за системою Золтана Кодая. 14

2.1. Ритмічні ручні знаки та методи їх застосування за системою Золтана Кодая  14

2.2. Застосування системи ладового відчуття у дітей за Золтаном Кодаєм. 22

Висновки. 42

Список використаної літератури. 43

Вступ

Проблеми, якими переймався і які намагався вирішити відомий угорський музикант-педагог, актуальні й сьогодні, зокрема і дня української мистецької освіти та виховання. Ідеї і погляди, методологія З.Кодая сприяли вдосконаленню системи музичного виховання Угорщини.

Найголовнішими особливостями педагогічної діяльності Золтана Кодая були незламна ініціатива, невтомний ентузіазм, розуміння, наскільки важлива в роботі кожна дрібниця, і демократичність основної ідеї, що визначала його педагогічні устремління: музика має належати всім!Ці риси і принципи характеризують весь його життєвий шлях.

Мрія про прекрасне характеризує музично-педагогічну життєдіяльність Кодая, а також його музично-фольклорну дослідницьку роботу.Краса простої трансільванської народної пісні привернула до себе в першому десятилітті ХХ століття музичне серце Кодая.Це "переживання" він хотів розділити з усім народом, з усім світом.Він хотів захистити дитину і молоду людину від безрадісного життя без гарної музики.Він передав нам невичерпні скарби угорської народної пісні.

Особиста присутність Кодая завжди справляла надихаючий вплив як на вчителів, так і на студентство Будапештської музичної академії.Своій музично-педагогічній роботі Кодай надавав навіть більше значення, ніж своїй композиторській діяльності.Багато десятиліть віддавав він всі свої сили для усунення музичної неграмотності угорської молоді.Ті, хто навчає в Угорщині музиці, мають повне право вважати себе його учнями.Тисячі людей - діти, юнаки, дорослі - музикували в хорі у його присутності, і багато хто ще пам'ятає захоплюючу силу впливу його особистості.Вона продовжує впливати і після його смерті, продовжує жити в його музичних творах і в тих людях, які будь-коли з ним зустрічалися.

Метою роботи є дослідити ладове відчуття дітей за методикою Золтана Кодая.

Закрыть

Ладовое ощущение детей по методике Золтана Кодая

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.