Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 35

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН 

ВСТУП.. 4

РОЗДІЛ І. МЕТОДИ НАВЧАННЯ КАЛІГРАФІЧНОГО ПИСЬМА.. 6

1.1. ЛІНІЙНИЙ МЕТОД.. 6

1.2. ТАКТОВИЙ (РИТМІЧНИЙ) МЕТОД.. 9

1.3. АНАЛІТИКО-СИНТЕТИЧНИЙ МЕТОД.. 10

1.4. ГЕНЕТИЧНИЙ МЕТОД.. 11

1.5. ВИПРАВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ХИБ У ПОЧЕРКУ.. 13

РОЗДІЛ ІІ. ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО СКОРОПИСУ НА УРОКАХ МОВИ В 2 КЛАСІ 17

РОЗДІЛ ІІІ. ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК КАЛІГРАФІЧНОГО ПИСЬМА В З КЛАСІ 26

ВИСНОВОК. 34

ЛІТЕРАТУРА. 35

ВСТУП

Всі ми з дитинства пам'ятаємо про «хвилинки чистописання» в початковійшколі. В деяких школах чистописання є предметом шкільного викладання навчання красивому чіткому письму.

Каліграфія – це мистецтво писати чітким, красивим почерком. Заглядаючи в зошиті учнів, ми з кожним днем все більше і більше переконується в тому, що біля більшості з них, як і біля більшості з нас, далеко не каліграфічний почерк.

Що трапилося з почерком, чому так багато помилок, чому навчання письму викликає найбільші труднощі в початковій школі – ці питання все більше і більше хвилюють вчителів і батьків. Кількість дітей з труднощами навчання письму і порушеннями письма, дійсно, збільшується з кожним роком і за найзагальнішими підрахунками складає 25-30% причому це діти, що мають непроходячі труднощі навчання. Дослідження методів Безруких М.М. і Хохлова Т.Е. показали, що багато труднощів не закінчуються в початковій школі, а лише модифікуються і зберігаються зачату аж до закінчення школи. Причини для виникнення цих труднощів предостатньо: і чисто педагогічні і медичні, і фізіологічні, а системи корекції немає. Вчитель часто просто не «бачить», як і коли починаються багато труднощів, ще частіше – намагається скоректувати не причину, а результат, і нерідко, затрачувавши багато сил (своїх і учня), не добивається бажаного результату. Ще частіше жорсткість вимог, недостатнє знання і облік можливостей учня, неправильна тактика педагогічної роботи і роботи будинку приводять до серйозних відхилень в стані здоров'я дитини.

Для того, щоб розібратися в причинах труднощів навчання письму і зрозуміти, як допомогти учню, необхідно знати, що є процесом письма, чим відрізняється письмо при сформованому навику від письма на різних етапах його формування, який вплив може надати на процес формування навику письма розвиток дитини, його вікові особливості, полягання здоров'я, методика навчання, тактика вчителя і інші чинники.

Проблема навчання письму була і залишається актуальною до сьогоднішнього дня. Цією проблемою займаються педагоги, фізіологи, вчителі, методисти. Їх дослідження друкуються на сторінках книг, газет, журналів. Ця проблема зацікавила і нас.

Закрыть

Формирование навыков каллиграфического письма

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.