Зміст

1. LouisVuitton (Луї Віттон)

2. Chanel (Шанель)

3. ChâteauChevalBlanc (Шато Шеваль Блан)

4. Peugeot(Пежо)

1. Louis Vuitton (Луї Віттон)

Louis Vuitton (вимовляється Луї Віттон) — французький дім моди, що спеціалізується на виробництві валіз і сумок, модного одягу і аксесуарів класу «люкс» під однойменною торговельною маркою. В наш час компанія є частиною міжнародного холдингу LVMH.

Засновник компанії — Луї Віттон народився в 1821 році у Франш-Конте. Ще в дитинстві навчився користуватися інструментами свого батька-столяра. У 14 років вирішив спробувати щастя в Парижі, куди відправився пішки; йому довелося пройти 400 кілометрів, що відділяли його від столиці. У1837 році став учнем майстра з виготовлення скринь і почав виготовляти дорожні скрині (валізи).

Його слава як майстра з виготовлення валіз росла, чому сприяла імператриця Євгенія, дружина Наполеона III.

У 1854 році він заснував свій власний торговий дім. Сліди його досі можна побачити на фронтоні магазину на Єлисейських полях, де значиться: «Луї Віттон, виготовлення валіз, паризький торговий дім, заснований в 1854 році».

Діти продовжили справу батька: Жорж Віттон в 1892 році, Гастон Луї Віттон — в 1936 році, до виходу на міжнародний ринок і сучасного періоду в історії підприємства.

Девіз будинку Віттон: «Кожна валіза повинна поєднувати в собі високу мобільність і легкість».

Біля будинку є додаткова майстерня, що спеціалізується на особливих замовленнях і розташована в Аньєрі, в департаменті О-де-Сен.

Якість виробів та реклама (Імператриця Євгенія користувалася валізами й сумками Louis Vuitton) робила свою справу і в 1869 році придбати валізу Віттона захотів навіть правитель Єгипту. Враховуючи те, що багато хто почав підробляти Луї Віттона, Луї змінив колір оббивки своїх валіз: з однотонних вони стали «в шашечку». Однак «піратів» це не зупинило. І тоді, в 1896 році фірма «Віттон» придумала принципово новий, революційний для того часу спосіб боротьби. Кожну вироблену валізу вони стали позначати монограмою LV (Louis Vuitton) із зіркою і квіткою. Так з'явилася перша офіційно зареєстрована торгова марка. Технологія виготовлення продукції Louis Vuitton за 150 років особливо не змінилася, навіть під час комп'ютерних технологій більше половини операцій виконується вручну.

У 1987 році марка Louis Vuitton об'єднується в дуже перспективний союз з компанією Moet Hennessy, внаслідок чого утворюється-концерн LVMH. У нього входять такі мега бренди як: Louis Vuitton, Christian Dior, Hennessy, Givenchy, Emiito Pucci, Kenzo, Krtig, Merrier, Moet et Chandon (включаючи Don Perignon), Veuve Clicqout, TAG Heuer, Zenit International SA, Fendi, Berlutt, CeBne , Donna Karen, Loewe, Mark Jacobs, StefanoBi, Thomas Pink.

Сьогодні компанія Louis Vuitton об'єднує близько 350 магазинів у більш ніж 50 країнах світу. У рекламних кампаніях бренду беруть участь зірки світової величини: Ума Турман, Скарлетт Йоханссон, Катрін Деньов, Наомі Кемпбелл, Дженніфер Лопес, Кейт Мосс. Louis Vuitton сьогодні, як і раніше - це не просто марка, що стоїть на одязі, сумці або годинах. Це стиль, спосіб життя, де рука об руку йдуть навіжена креативність і витримана елегантність, нові тренди, створювані свіжими віяннями і вічна класика, народжена ще в XIX столітті Луї Віттона.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 16

Бесплатная работа

Закрыть

Секреты успеха торговых марок Франции

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.