Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 35

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

1. ЗАГАЛЬНОТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ РИНКУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ 5

1.1. Сутність та класичне розуміння маркетингових досліджень. 5

1.2. Класифікація маркетингових досліджень. 11

1.3. Специфіка ринку побутової техніки. 16

1.4. Місце та роль маркетингових досліджень ринку побутової техніки для підприємств даної галузі. 25

2. РЕЗУЛЬТАТИ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ 29

ВИСНОВКИ 33

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 35

ВСТУП

Досвід розвитку та встановлення маркетингу в США, Західної Європи та Японії показує, що менталітет населення впливає на організаційні форми маркетингу і методи просування товарів на ринку. Не є виключенням із цієї тенденції й країни СНД, особливо їх слов‘янська частина.

Якщо Україна перейняла організаційні форми маркетингу у США та Західної Європи із поправкою на стан економіки, то її десятилітній досвід роботи в ринкових умовах показав, що автоматичне перенесення західних принципів створення методів просування товару на ринок в нас не дає потрібного ефекту.

Так, створена по західним принципам телереклама частіше не така дійова, як очікується. Звичайно, в якійсь мірі це можна віднести на рахунок низького рівня життя більшої частини населення та неможливості тому й отримати масову відповідну, емоційну реакцію. Але з іншої сторони, реклами розроблюються по традиційним принципам західного маркетингу, котрий спирається на різнобічність особистості. Особливо це стосується телереклами яку більшість своїх сюжетів будує на особистому успіху героя реклами ( якщо це, звичайно, не відомі герої, такі як А. Шевченко, брати Клички та ін.). Слов‘янин пострадянського простору ефективно це не сприймає, так, як він вихований в дусі колективізму. І ця особливість радянського періоду закладена на генетичного рівні. Доречи, якщо товар рекламується на фоні колективу, для якого він доступний, ефективність такої реклами значно вище.

Сюжети реклами, які демонструють товар не на типовому для нас фоні або на фоні західного життя (реклама переводу грошей), мають нейтральне або незначне негативне сприйняття зі сторони глядачів.

Гіперболізувати сюжети необхідно. Звичайно, є частина споживачів, яка керується принципами самовираження та престижу, але по ієрархії потреб Абрахама Маслоу їх біля 10%.

Позитивні емоції виникають в більшості випадків при демонстрації сюжетів з участю дітей, звірів та персонажів із мультиплікаційних фільмів.

Найбільш великі труднощі спостерігаються в рекламі дорогих товарів довготривалого користування. Ефективність такої реклами значно виросла б, якби вона концентрувалася б в спеціальних каталогах з наступною адресацією та продажем.

З друкованою рекламою ситуація іншого роду. Не маючи того вродженого, вихованого на природності конкуренції західного почуття самовираження, ми сприйняли поняття друкованої реклами, як інформацію про те, що у нас є, чи нам щось потрібно.

Визначені недоліки спостерігаються в персональних продажах. Частіше всього в нас застосовується західний штамп - “Чим я можу Вам допомогти?”. Цей штамп розрахований на ізоляцію та різнобічність людей в суспільстві, і тому ціниться в такому суспільстві. Нас цей штамп трохи лякає та негативно настроює. Нам близька формула: “Ти мене поважаєш?”. Виходячи з цього продавцю краще при зустрічі з покупцем казати: ”Ми вдячні Вам за те, що Ви зайшли в наш магазин. Скажіть, що Ви хочете придбати, і ми постараємося запропонувати Вам якісний товар за сприятливу для Вас ціну”. Таке визначення містить в собі повагу до споживача і розуміння економічної ситуації.

Наведені матеріали підтверджують, що ментальність слов‘ян пострадянського простору здійснює вплив на прості форми просування товару, та підприємці. Працюючі в цій сфері. Повинні більш точно визначати особливості психологічного сприйняття інформації типовим представником сегменту ринку. Для якого призначений товар. 

Закрыть

Маркетинговые исследования на рынке бытовой техники

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.