Исследование возможностей для предпринимательской деятельности на рынке мебели для ванных комнат и экономическое обоснование открытия собственного торгового предприятия

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 94

Платная работа

Цена: 700.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ 3

Розділ І. Тенденції та обгрунтування можливостей для підприємницької діяльності на ринку меблів для ванної 5

1.1. Законодавче та нормативне виробництво і торгівлі меблями для ванної 10

1.2. Тенденції на ринку та оцінка конкурентного середовища 11

1.3. Характеристика бізнес- ідеї, цілі, сильні та слабкі сторони проекту 16

Розділ ІІ. Товарознавча характеристика меблів для ванної кімнати 20

2.1. Споживні властивості меблів для ванної кімнати 27

2.2. Класифікація та формування асортименту меблів для ванної 52

2.3. Вимоги до якості меблів для ванної кімнати 56

2.4. Особливості упаковки маркування та зберігання меблів 57

2.5 Оцінка конкурентоспроможності меблів для ванної кімнати 62

Розділ ІІІ. Особливості організації торгівлі меблями для ванних кімнат 68

3.1. Технологічне планування приміщення магазину 68

3.2. Технічне оснащення магазину 74

3.3 Формування асортименту додаткових послуг у магазині 80

3.4. Організація охорони праці 82

Висновки і пропозиції 84

Список використаної літератури 86

Додатки 87

Вступ

На протязі багатьох років у нашій державі, в умовах високої монополізації виробників регулятором виробництва продукції був не реальний попит, а виробництво та адміністративно-командний механізм розподілу, регулювали споживання, формували попит і смак покупців.

Значне зростання виробництва меблів супроводжується впровадженням більш досконалої технології її виробництва, застосуванням більш досконалої технології її виробництва, застосуванням нових матеріалів.

Ці чинники, у свою чергу, привели до деякого зміни її конструкції: виробляється значна кількість меблів універсально-збірної, вбудованій, що трансформується, що особливо важливо для обстановки кімнат невеликій площі. В останні роки меблева промисловість почала випускати художню меблі.

Поряд з виробами, простими за формою, виробляється меблі підвищеної комфортності і естетичності, з застосуванням поліпшеного лицьової фурнітури і елементів художнього декорування. Разом із зростанням випуску меблів особлива увага приділяється її зручності, гігієнічності, художнього оформлення, оздоблення. В останні роки в результаті технічного переозброєння в меблевій промисловості здійснені реконструкції діючих підприємств і будівництво нових.

Створення такої споживчої цінності товару, яка включає в себе всю сукупність властивостей товару, а також супутніх йому, є важливішими умовами виживання на ринку.

Особлива увага звертається на оптимізацію асортименту меблів на основі реальної потреби ринку, випуск виробів різних стилів і варіантів, що дозволяє комплектувати і оновлювати меблі кожні 4-5 років.

В останні роки розроблені Гости з окремих питань конструювання, типорозміри, показники якості та оцінки меблів.

Проводиться робота по створенню єдиної системи типових конструкцій, розмірів, вузлів і деталей меблів, режимів її виготовлення, обладнання, інструментів та засобів технічного контролю. На основні конструкційні елементи, деталі та вузли, функціональні розміри меблів діють ГОСТ «Меблі побутові», «Меблі побутові для сидіння і лежання», «Меблева фурнітура», «Методи випробування надійності м'яких елементів» та ін.

Закрыть

Исследование возможностей для предпринимательской деятельности на рынке мебели для ванных комнат и экономическое обоснование открытия собственного торгового предприятия

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.