Александр I - человек и государственный деятель

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 47

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

1. Становлення. 5

2. Сходження. 12

3. Міжнародні відносини. 16

4. Війна 1812 року. 27

5. Відхід в містицизм. 32

6. Аракчєєвщина. 35

7. Освіта в Росії 41

8. Останні роки. 42

Висновок. 45

Список літератури. 47

Вступ

Вибір цієї теми не випадковий, він випливає із сучасного стану досліджень. До характеристики Олександра І звертались чимало дослідників, але це був досить поверхневий аналіз. Ця робота має стати деяким об’єднуючим узагальненням попередніх наукових досліджень.

На сьогодні досить актуальним є звернення до історичних постатей, які відігравали важливу роль на певному етапі розвитку держави.

Робота включає вісім питань, вступ та висновок. У вступі визначено актуальність вибраної теми, мету, і завдання дослідження.

Перше питання має на меті розкрити процес становлення Олександра І на престол, виражає початок розвитку Олександра як особистості, розкриває світогляд і вплив його вихованців.

В другому питанні йдеться про сходження Олександра на престол, а також про його соратників, які з одного боку були зразковими безкорисливими друзями, а з другого тими, хто постійно йшов всупереч імператору, і вважав його сукупністю слабкості і несправедливості.

Третє питання говорить про міжнародні відносини, в які він прагнув внести відчуття законності, любові і миру. Він не мав наміру розширяти володіння Росії, його мрією була стати на чолі людства, для його блага. Олександр був противником Наполеона і для боротьби збирав собі союзників, зокрема Австрію, Прусію і Польщу, але потім зазнав поразки і уклав з Наполеоном угоду, хоча російське населення вороже ставилося до нього.

У четвертому питані йдеться про війну з Францією 1812р. В цій війні розкриваються особливі властивості монарха, він впевнено разом з народом йшов до перемоги, якої досяг.

П’яте питання говорить про те, що після війни 1812 р. Олександр І дещо відійшов від своїх справ, і поринув у світ безтурботності, зовсім не переймаючись проблемами які постали у країні.

У шостому питанні йдеться про "аркащеєвщину", оскільки після війни Олександр І поставив Аракчеєва тимчасовим виконавцем, і це позначилося жорстокістю та кріпосництвом

У сьомому питані подається як розвивалася в той час освіта в Росії, що було надзвичайною заслугою імператора, який створив цілу мережу учбових закладів.

В останньому питанні йдеться про останні роки Олександра, зокрема про його політику, яка була побудована на грубому сигалізмі.

Закрыть

Александр I - человек и государственный деятель

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.