Древняя Греция, ее становление и развитие

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 64

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 2

1. Архаїчна Греція VIII—VI століття до. н.е. 4

1.1. Розвиток Грецької економіки. 5

1.2. Соціальна структура грецького суспільства. 9

1.3. Велика грецька колонізація. 14

1.4. Нова Грецька культура. 19

2. Пелопоннес у VIII—VI столітті. до н.е. 26

2.1.  Умови розвитку міст. 30

3. Формування Грецьких полюсів. 43

3.1 Афіни в VIII—VII ст. до н.е. 43

3.2. Реформи Солона. 47

3.3.Тиранія Пісістрата. 51

3.4. Законодавство Клісфена. 54

Висновок. 64

Вступ

Зародження і розвиток грецької держави супроводжуються формуванням нової, оригінальної культури, нової системи цінностей, що стали органічною частиною грецької цивілізації. Я хочу дослідити і впевнитися що Греки уміло використовували, переробляли, пересмислювали культурні традиції далекого світу, критських і ахейські суспільств. II-до. н е. Греція гомерівського часу, активні контакти із стародавніми східними цивілізаціями, але в цілому давньогрецька цивілізаціями, але в цілому давньогрецька культура VIII – VIст д. н е. була глибоко оригінальним і новим історичним явищем.

Культура кожного народу – це багатогранний складовий компонент, що включає писемність і літературу, образотворче мистецтво й архітектуру, визначилась з релігійною систему, філософію і науку: І в кожній з цих сфер культурної творчості греки мали видатні успіхи.

Напевне усім відомі імена Аристотель, Архімед, Піфагор. Незважаючи на те, що жили більш як 2000 років тому. Важко уявити, як вони могли дійти до таких висот, що ми в XXI ст. не можемо осягнути. це захоплює і дивує. Напевне мало хто не чув про Олімп і його жителів. Грецькі боги відомі усьому світу, ними і до сьогодні захоплюються. А грецька архітектура? Я не знаю виду людської діяльності, де греки не досягли успіху. Недаремно. Що грецька культура знову повернулась і дістала назву класичної. Вона й нині захоплює своєю красою і витонченістю форми.

Саме тому, хочу провести дослідження про розвиток Архаїчної Греції. Саме на цей період припадає зростання і розвиток грецької культури, грецької держави.

Метою мого дослідження є висвітлити шляхи становлення такої держави, як Греція простежити її становлення і розвиток.

З мети випливає такі завдання:

1. Дослідити історичні умови виникнення такої держави, як Греція.

2. Проаналізувати економічну, воєнну, політичну, господарську, культурну сторону життя Архаїчної Греції і їх жителів.

3. Простежити розвиток міст-держав, що пізніше стали частиною однієї держави.

Свою роботу пропоную використовувати у семінарах і вищих навчальних закладах, на уроках всесвітньої історії у школах. Ця тема мене зацікавила і я дослідив її на свій розсуд. 

Закрыть

Древняя Греция, ее становление и развитие

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.