Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 25

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

I. Вступ 3

II. Основна частина 5

Розділ 1. Запозичені слова в німецькій мові 5

Розділ 2. Передумови та причини проникнення англійських слів і виразів у німецьку мову 9

Розділ 3. Способи поповнення лексики 13

Розділ 4. Ставлення німецької громадськості до питання проникнення англіцизмів у німецьку мову 16

III. Висновки 24

IV. Список використаної літератури 25

I. Вступ

Коли ми читаємо книгу, то не замислюємося про значення слів, які зустрічаються нам вперше при прочитанні будь-якого твору. В минулому році, читаючи книгу Mirjam Pressle «Bitterschokolade» [13, 98], я натрапив на невідоме слово «Kicker», а в книзі Bernhard Hagemann «Johnny schweigt» мене насторожило слово «editieren» [10, 2], і мені стало цікаво дізнатися їх значення. Я погортав тлумачний словник, але, на превеликий жаль, там не виявилося цих слів. Тоді я звернувся до таких словників, як англо-російський і німецько-російський словник. Виявилося, що ці слова запозичені з англійської мови. Питання походження слів дуже зацікавило мене, тому для своєї роботи я вибрав тему "Англомовні запозичення в сучасній німецькій мові".

Я поставив перед собою наступні завдання:

1. Дослідити впровадження англійських слів в німецьку мову.

2. Простежити використання англійських слів в різних підручниках німецької мови.

3. Знайти відповідь на питання: «Чому англійські слова знайшли широке застосування в німецькій мові?»

Актуальність даної роботи зумовлена тим, що в наш час, коли європейські країни відкрили свої кордони та ввели єдину валюту, назріло й питання єдинї мови. Але яка мова може претендувати стати головною?

Безумовно, англійська мова найбільш поширена у світі, але навряд чи французи, італійці, поляки чи німці захочуть вести свою документацію в Європейському союзі англійською мовою. Це буде явною неповагою до своєї національної мови. Та й навряд чи все європейське населення захоче вивчати англійську мову на професійному рівні. Хоча поступове впровадження англійської мови починає поглиблюватися і активно використовуватися в інших мовах, зокрема, в німецьквй мові, на прикладах якої й будується моя робота. Для аналізу матеріалу я використовував метод суцільної вибірки, аналізу та синтезу.

Закрыть

Английские заимствования в современном немецком языке

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.