План

1. 602 Pro PC Suite

2. Bred

3. Cool Editor

4. Everest Editor

5. Hieroglyph

6. Keynote

7. OpenOffice.org Office Suite

8. PolyEdit

9. SkimEdit

10. TEA

11. TextEd

12. TigerPad

13. Патріот XP

Сьогодні всі, хто займається видавничою справою, користуються програмами для створення і редагування текстів. За наслідками опиту на сервері PRODTP.Ru був складений огляд редакторів текстів, найчастіше використовуваних верстальниками, без урахування таких програм, як MS Word або Word Perfect. Крім того, з технічних причин розглядалися редактори тільки для Windows.

602 Pro PC Suite

Розмір файлу інсталяції — 24,2 Мбайт

Поточна версія — 4.0.04.0401

Автор — Software602

Сайт — http://www.software602.com

Редактор 602 Pro PC Suite створений зарубіжними розробниками, і тому він не русифікований і не здійснює перевірку орфографії російських текстів. У поточну версію пакету входять чотири додатки: текстовий редактор 602Text (для роботи з файлами Microsoft Word), табличний редактор 602Tab (для роботи з файлами Microsoft Excel), графічний редактор 602Photo і засіб для інтеграції документів 602Album.

Принципові відмінності в інтерфейсі Microsoft Word і 602Text знайти досить складно — стандартні лінійки, можливість проглядання документа в звичайному форматі, з розбиттям на сторінки, з відображенням структури і у вигляді HTML. Навіть розташування ікон на панелі інструментів обох редакторів практично однакове.

З більшістю стандартних функцій, які повинен уміти виконувати розвиненого текстового редактора, 602Text справляється відмінно, а іноді навіть набагато швидше, ніж Microsoft Word. Якщо ж говорити про сумісність, то 602Text прекрасно розуміє всі поширені текстові формати, включаючи Word. Більш того, за умовчанням цей редактор пропонує зберегти текст у форматі Word, хоча має і власний формат для документів. Одним словом, даний пакет може служити практично повноцінною безкоштовною заміною MS Office.


Bred

Розмір файлу інсталяції — 580 Кбайт

Поточна версія — 3.0.3

Автор — Gladiators Software

Сайт — http://www.astonshell.ru

Bred є багатофункціональним текстовим редактором, замінюючим стандартний Блокнот Windows. Цей пакет підтримує найбільш поширені кириличні кодування (ANSI, KOI8, OEM, Unicode) з можливістю перетворення тексту на льоту, дозволяє працювати з файлами будь-якого розміру, підтримує плагіни, пропонує підсвічування синтаксичних конструкцій і багато що інше.


Cool Editor

Розмір файлу інсталяції — 820 Кбайт

Поточна версія — 3.2

Автор — Віктор Андрійович Куликів

Сайт — http://www.cooleditor.nm.ru/cooleditor.html

Cool Editor — пакет, що поєднує функції звичайного текстового редактора і редактора HTML. Програма підтримує 24 типи підсвічування. Всі підсвічування легко настроюються залежно від особистих переваг. Є можливість проглядання редагованої Web-сторінки в переглядовій утиліті програми або в одному з чотирьох браузерів, що підключаються.

Cool Editor уміє автоматично визначати кодування документа, що дозволяє обійтися без зовнішніх редакторів для тієї, що перекодувала тексту. Крім того, дану програму можна використовувати для стандартного редагування тексту, для чого реалізовані такі функції, як зміна розкладки клавіатури.


Everest Editor

Розмір файлу інсталяції — 1,9 Мбайт

Поточна версія — 1.0.0.88

Автор — Archi Team

Сайт — http://everesteditor.chat.ru/index.htm

Цей дуже популярний WYSIWYG-редактор не використовує стандартного RTF-компоненту Windows. Everest Editor підтримує формат RTF і власні формати — теговий і бінарний, причому набір тегів може розширюватися. Цей редактор забезпечує підтримку графіки в різних форматах, таблиць, стилів, розбиття документа на блоки, гіперпосилань, конвертацію таблиць в PlainText, малювання ліній псевдографікою.

Everest Editor отримав номінацію WOW! на SoftList.ru і Good на SoftArea.ru, а також увійшов до числа «Корисних програм місяця» журналу Компьютерпресс. 

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 22

Бесплатная работа

Закрыть

Бесплатные текстовые редакторы

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.