Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 45

Платная работа

Цена: 250.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

Розділ 1. Загальна характеристика Словаччини. 5

1.1. Географічне положення та природно-ресурсний потенціал країни. 5

1.2. Державний устрій. 6

1.3. Короткий історичний нарис. 9

Розділ 2. Характеристика населення Словаччини. 17

2.1 Особливості демографічної, етнічної, конфесійної ситуації 17

2.2 Територіальні особливості розміщення населення. 19

2.3 Трудовий потенціал. 21

Розділ 3. Економічний розвиток країни. 24

3.1. Особливості економіки Словаччини. 24

3.2. Розвиток промисловості 27

3.3. Сільське господарство. 31

3.4. Зовнішньоекономічні зв'язки. 35

Розділ 4. Культурний розвиток Словаччини. 39

Висновки. 43

Список використаної літератури. 45

Вступ

Словаччина є розвиненою індустріально-аграрною країною і за деякими показниками соціально-економічного розвитку випереджає інших країн-членів єврозони.

Офіційна назва - Словацька Республіка.

Державний устрій. Словаччина - республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр. Законодавчий орган - однопалатна Національна рада.

Географічне розташування - країна знаходиться у Центральній Європі, межує з Україною (спільний кордон 90 км), Польщею (444 км), Угорщиною (515 км), Австрією (91 км) і Чехією (215 км).

Площа території - 48 845 км. кв. (127 місце у світі).

Адміністративний поділ. Згідно з адміністративно-територіальним поділом, уведеним 29 липня 1996 р. територія Словаччини поділяється на 8 країв, які у свою чергу діляться на 79 районів.

Чисельність населення - близько 5,415 млн. осіб (103 місце у світі). Словаки - 85,5%, угорці - 11%, 1,5% - румуни, 1,1% - чехи, менше 1% - росіяни й українці.

Столиця - Братислава (448,6 тис. осіб).

Ця тема є актуальною для вивчення ще і тому, що на теперішній час Україна і Словацька Республіка мають перспективи до співпраці. Внаслідок цього виникає потреба у вивченні економіки, зокрема господарського комплексу, Словаччини.

Загальна мета роботи полягала в тому, щоб проілюструвати загальну картину розвитку господарського комплексу Словацької Республіки і показати, які результати соціально-економічної ситуації в країні на сьогодні.

В першу чергу варто розглянути загальні передумови соціально-економічного розвитку Словаччини, тому що це є основою для розвитку країни.

Структурна особливість цієї роботи полягає у виділенні характеристики населення Словаччини в окремий розділ, що пов'язано з особливим етнічним і конфесійним складом країни, нерівномірним розміщенням населення Словаччини, що знайшло своє віддзеркалення в територіальній спеціалізації господарства Словацької Республіки.

Багато економічних показників Словаччини з різних джерел відображено в таблицях і малюнках (схемах, діаграмах) на сторінках роботи.

При написанні цієї роботи були вивчені і використані найрізноманітніші джерела: починаючи з наукової літератури кінця XX ст. і закінчуючи самими останніми даними провідних світових організацій. Зокрема був використаний журнал "Світова економіка і міжнародні відносини", в якому відбиті останні тенденції розвитку.

Закрыть

Общественно-географическая характеристика Словакии

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22 и (050) 297–73–76
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.