План

1. Шкільний туристично-краєзнавчий гурток

2. Шкільний краєзнавчий музей.

3. Всесвітня туристична організація (ЮНВТО), її цілі та значення для розвитку туризму.

4. Об'єкт, предмет і завдання конструктивної географії.

5. Сучасна ландшафтна екологія як система знань про взаємодію природи і суспільства.

1. Шкільний туристично-краєзнавчий гурток

Сучасною програмою виховання передбачається залучення учнів до різних форм творчої та суспільно-корисної діяльності, зокрема: пізнавальної, оздоровчої, трудової, художньо-естетичної, спортивної, пропагандистської, ігрової, культурної, рекреаційної, екологічної, що організовуються у години дозвілля.

Обов’язковим для туристсько-краєзнавчих гуртків (об’єднання) є краєзнавчий компонент, а для краєзнавчих – блок із базової туристської підготовки. Блоки компонуються в єдині туристсько-спортивні та краєзнавчі програми відповідно до 1-го, 2-го, 3-го років навчання.

Кожна програма передбачає теоретичні відомості та практичні заняття (у приміщенні й на місцевості). До програм додається перелік літератури на допомогу керівникам гуртків(об’єднань).

Програми обох профілів розраховані на учнів починаючи з 5-го класу, що дозволить їм реалізувати свої навички й уміння в походах, експедиціях, екскурсіях, згідно з "Правилами проведення туристських походів, експедицій і екскурсій з учнівською і студентською молоддю України”(Наказ Міністерства України № 52 від 03.03. 93.)

До програм уперше окремими розділами увійшли "Основні вимоги до знань і вмінь”, де визначено, що повинен знати і вміти юний турист 1-го, 2-го, 3-го років навчання для участі в походах, змаганнях відповідної складності.

Члени гуртків (об’єднань) можуть включатись у масові, регіональні та всеукраїнські заходи. Це походи, польові експедиції, змагання, навчально-тренувальні збори. Вони можуть брати участь у роботі територіальних відділень Малої академії наук і наукових товариств учнів, включатися в Рух учнівської молоді України за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів, параду "Моя земля –земля моїх батьків”, а також стати учасниками Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих експедицій учнівської молоді. Цей збірник вміщує наступні програми:

1. Історики-краєзнавці.

2. Географи-краєзнавці.

3. Екологи-краєзнавці.

4. Юні музеєзнавці.

5. Юні етнографи.

6. Юні геологи.

7. Літературне краєзнавство.

8. Програма базової підготовки з пішохідного туризму.

9. Народознавство.

10. Загальна фізична підготовка.

11. Орієнтовна програма для фізичної підготовки туристсько-краєзнавчих гуртків краєзнавчого профілю.

12. Гігієна туриста. Долікарська медична допомога потерпілому.

13. Спелеотуризм.

14. Юні топографи-картографи.

Характеристики работы

Контрольная

Количество страниц: 14

Бесплатная работа

Закрыть

География 8

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.