Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 49

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

1. Визначення хвороби та її клінічні симптоми. 5

1.1. Визначення хвороби. 5

1.2. Клінічні симптоми. 5

1.3. Етіологія. 7

1.4. Патологія. 8

1.5. Лабораторні дослідження. 9

1.6. Лікування. 9

2. Організація і методика дослідження. 12

3. Результати та їх обговорення. 16

4. Засоби фізичної реабілітації 21

4.1. Перелік лікарських рослин. 24

4.2. Характеристика лікарських рослин. 26

4.3. Рецептурний збір лікарських рослин. 44

Висновки. 48

Література. 49

Вступ

Бронхіальна астмасерйозна проблема сучасної педіатрії. Незважаючи на значні наукові досягнення, які суттєво розширили уявлення стосовно природи бронхіальної астми і дозволили створити нові ефективні лікувальні засоби, перебіг цього захворювання у дітей не став легшим. Така ситуація викликає занепокоєння, диктує потреби пошуку нових підходів до боротьби з цією хворобою.

Низька ефективність лікування бронхіальної астми значною мірою пов’язана з тим, що хворі діти та їх батьки не знають особливостей цього захворювання і не розуміють потреби тривалої терапії, тому часто порушують режим і правила лікування.

Саме тому протягом останніх років у світі створено спеціальні навчальні програми для різних вікових груп хворих та їх родин. Навчання допомагає зрозуміти сутність бронхіальної астми і пов’язану з нею потребу тривалого лікування, дозволяє здобути певні навички, що забезпечують контроль за перебігом хвороби та лікування. Як відомо, дитина ніколи не хворіє сама. Поруч з нею завжди її сім’я, яка прагне допомогти дитині.

Велику увагу в роботі приділяється засобам фізичної реабілітації (фізіотерапія, фітотерапія, лікувальний масаж, ЛФК). Вона допомагає підвищити дієздатність, нормалізувати легеневий газообмін, послабити важкість протікання хвороби, обмежити об’єм медикаментозної терапії і добитися більш довшої ремісії.

Спеціальні вправи підвищують дренажну функцію легенів, сприяють видаленню секреторних речовин (В.А. Силуянова, Є.В. Сокова, 1998).

В комплексі занять ЛФК застосовують різні її форми та методи. Лікування і реабілітація ефективні тільки тоді, коли заняття призначають індивідуально з урахуванням особливостей протікання захворювання і функціональних можливостей хворих на бронхіальну астму.

Актуальність. Так як захворювання достатньо поширене і використання засобів фізичної реабілітації дає позитивний результат, то дана тема є актуальною.

Мета роботи: визначитись в ефективних засобах лікування бронхіальної астми.

Завдання:

1. Провести теоретичне дослідження лікування бронхіальної астми.

2. Підібрати ефективні засоби фізичної реабілітації хворих на бронхіальну астму.

3. Вивчити підібрані засоби для лікування бронхіальної астми.

Об’єкт дослідження: процес фізичної реабілітації хворих із захворюванням дихальної системи обласної лікарні смт. Ратне.

Предмет: вплив лікувального масажу і фізіотерапії на етапи лікування хворих на захворювання дихальної системи.

Закрыть

Физическая реабилитация при заболевании бронхиальной астмой

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.